لیستینا

خرید 48 مدل زانوبند ورزشی [استاندارد] و با کیفیت با قیمت مناسب

زانوبند ورزشی یکی از مهم ترین وسایل ورزشی پرکاربرد است، که در بین ورزشکاران بسیار مورد استفاده و رایج است. زانوبند یکی از وسایلی است که جلوی آسیب دیدن زانو را می گیرد. وظیفه اصلی زانوبندهای ورزشی، محافظت از زانو است. برخی از زانوبند ها فقط زانو را گرم نگه می دارند، و کارایی دیگری ندارند. اما سایر مدل های زانوبند، حرفه ای تر هستند و می توان از آن ها برای بهبود یا پیشگیری از آسیب های زانو استفاده کرد. این مدل زانو بند ها مخصوص ورزشکاران حرفه ای است.

اگر زانوی شما آسیب دیده و ملتهب است، زانو بند ببندید، زیرا خیلی سریع التهاب زانو و درد را کاهش می دهد و به بهبود آن کمک می کند. استفاده از زانوبند باعث نگه داشتن کشکک زانو در موقعیت صحیح می شود.

انواع زانوبند ورزشی در بازار کدام است ؟

سه نوع زانوبند در بازار وجود دارد: ساده، حمایتی و محافظتی. که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند و برای رشته های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. پیشنهاد می کنیم در خرید زانوبند ورزشی ابتدا به نیاز خود و نوع آن توجه کنید، سپس زانوبند را بخرید.

زانوبند ساده:

این نوع زانوبندها ساده هستند و هیچ گونه بندی ندارند. فقط می توانند زانو را گرم نگه دارند.

زانوبند حمایتی:

این زانوبند از زانو در برابر حرکات چرخشی محافظت می کند. این نوع زانوبند نیز قدرت چندانی ندارد.

زانوبند محافظتی:

در بین انواع زانوبند، این مدل، از زانو بیشتر محافظت می کند. زانوبند دارای یک لولا است که جنس آن فلزی یا پلاستیکی است. این زانوبند جلوی حرکات جانبی و چرخشی اضافی زانو را می گیرد، در نتیجه در حین انجام تمرین، آسیب دیدن زانو به حداقل می رسد.

یک زانوبند ورزشی مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟

برخی از این محافظ ها برای ورزش های مختلف قابل استفاده هستند. مدل های مختلف زانوبند وزنه برداری یا اسکات، فقط مناسب تمرین های اسکات یا وزنه برداری است. اگر شما تمرینات هوازی انجام می دهید، پس زانوبندی که برای دویدن طراحی شده است، برای شما مناسب است.

هنگام خرید زانوبند، به کش آن دقت کنید. کش باید راحت باشد و زیادی سفت و تنگ یا شل نباشد و باعث ایجاد حساسیت نشود. اگر شما را اذیت کند، نمی توانید فعالیت یاتمرینات خود را به خوبی انجام دهید و تمرکز داشته باشید.

جنس زانوبند

جنس اکثر زانوبندهای ورزشی از نئوپرین است، که قابلیت تنفس و کشسانی دارد. اگر زانو بند شما از مواد دیگری ساخته شده باشد، ممکن است راحتی یا پشتیبانی قابل قبولی نداشته باشد.

زانوبند های ورزشی باید به خوبی از زانو مراقبت کنند. برای اطمینان از این موضوع، زانو بند باید متناسب با سایز شما باشد، زیرا اگر بزرگ تر یا کوچک تر از زانوی شما باشد، می تواند عواقب خطرناکی داشته باشد و باعث آسیب شود. زانوبند محافظ خوبی برای تمام قسمت های زانو است، بنابراین محصولی را خریداری کنید که دارای این ویژگی باشد.

ممکن است در طول ریکاوری، به زانوبند نیاز داشته باشید، یا ممکن است در حین ورزش نیاز به استفاده از آن داشته باشید. نئوپرین جنس بادوام و محکمی است، اما باید از آن مراقبت کنید.

در لیست زیر انواع زانوبند ورزشی برای ورزش های فوتبال، فوتسال، والیبال، بدنسازی، کشتی، بسکتبال، دویدن و سایر ورزش ها موجود می باشد. با توجه به نیاز خود می توانید بهترین زانوبند ورزشی را از بین زانوبند های زیر، انتخاب کنید.

 

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.