لیستینا

خرید 34 مدل کاتر صنعتی و تیز [کاغذ و پلاتر] با قیمت ارزان در بازار

کاتر یک ابزار برای برش سطوح مختلف اعم از کاغذ ، شیشه ، پلاستیک ، موکت و … می باشد که در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شود. کاترها در دو مدل صنعتی و خانگی در بازار وجود دارند که برای خرید آن بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید.

کاترها از دو بخش دسته و تیغه تشکیل شده است که می توانیم با کمک آن سطوح مختلف را برش دهیم.

نکات خرید کاتر مناسب

ابعاد محصول

مهم ترین نکته در خرید یک کاتر مناسب توجه به ابعاد آن می باشد. کاترها در اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شوند ؛ در هر مکانی کاتر مخصوصی راباید مورد استفاده قرار دهید .برای مثال کاتری که در منزل استفاده می شود قاعدتا کوچک تر از مدل های صنعتی می باشد.

طراحی بدنه

طراحی بدنه کاتر بسیار مهم است . کاتری که به راحتی در دستان شما جابه جا شود عملکرد بهتری برای شما به ارمغان می آورد.

جنس بدنه

کاتری استفاده کنید که جنس مواد آن با دوام و محکم باشد . کاترهای فلزی معمولا به دلیل پایداری و دوام بالا طرفداران بیشتری دارند.

حرکت ریلی تیغه

یکی از نکاتی که هنگام خرید کاتر باید به آن توجه کنید حرکت ریلی آسان تیغه می باشد.

وجود تیغه مناسب

توجه به جنس و عرض تیغه کمک شایانی به خرید شما می کند.  همچنین تیغه باید به صورتی باشد که در صورت کند شدن آن را بشکنیم و از قسمت بعدی که تیز است برای برش استفاده کنیم . و هم چنین دقت داشته باشید که تیغه ضد زنگ باشد. و تیغه در جای مخصوص خودش نگهداری شود و میتوانید تیغه را به صورت جداگانه هم تهیه کنید.

البته این موضوع را هم در نظر بگیرید که تیغه تیز می تواند در صورت عدم رعایت ایمنی ها، برای شما خطر آفرین باشد. تنها کافیست یک تماس کوچک با پوست دست یا انگشت شما داشته باشد تا شاهد جراحات سوزنده باشید.

نکته قابل توجه در خرید کاتر وجود قفل بر روی تیغه کاتر است که میشود درهر حالتی تیغه قفل شود و از آسیب زدن جلوگیری کند و اگر قفل خراب باشد و تیغه آزادانه حرکت کند ، ممکن است آسیب برساند.

قیمت این ابزار کاربردی، بر اساس موارد کاربرد و کیفیت تعیین میشود و شما با هر بودجه ای که مد نظرتون هست میتوانید آن را خریداری کنید.

در لیست زیر انواع مختلف کاترهای حرفه ای قلمی، صنعتی ، نقاشی تیز و باکیفیت در مدل های مختلف وجود دارد. تیم لیستینا با جمع آوری لیست زیر به شما در خریدتان کمک می کند.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. حسنی گفت:

    خیلی تیز و عالیه. ممنون از پیشنهاداتتون