لیستینا

خرید 52 مدل پنکه رومیزی و ایستاده [پرفروش] با کیفیت بالا و قیمت ارزان

پنکه ها در دو مدل ایستاده و رومیزی وجود دارند. به دلیل استفاده ی آسان، در بسیاری از محیط های اداری و مسکونی از این پنکه ها استفاده می کنند. پنکه به تعمیر و سرویس کردن نیاز ندارد و در صورت استفاده صحیح از آن، عمر طولانی دارد.

از آنجا که در فصول سرد سال به بخاری و شومینه نیاز داریم، در فصل های گرم نیز، از پنکه استفاده می کنیم. با اولین موج گرما، باید پنکه یا کولر روشن شود.

در حقیقت، از آنجا که بسیاری از افراد در فصل سرما، کولر را سرویس نکرده اند، با شروع فصل گرم، قبل از سرویس کردن کولر، نمی توانند آن را روشن کنند، پس به همین دلیل به سراغ پنکه می روند، تا کولر را سرویس کنند. پنکه رومیزی، مصرف و قیمت کمتری نسبت به کولر گازی دارد. اما هوای خنکی که کولر گازی تولید می کند، با پنکه، قابل مقایسه نیست.

امروزه پنکه ها مدل های متنوعی دارند، که عبارتند از: پنکه ایستاده یا پایه ‌دار، پنکه سقفی، پنکه دیواری، پنکه صنعتی و پنکه‌ رطوبت ‌زا. پنکه بدون پره، جدید ترین مدل پنکه است.

پنکه ها بسته به ویژگی های خود، قیمت های مختلفی دارند. شما ابتدا باید به ویژگی های آن توجه کنید، تا بتوانید یک مدل مناسب انتخاب کنید. برخی از پنکه ها شباهت زیادی به کولر دارند، اما برخی دیگر ساده هستند.

پنکه‌ پرتابل از بین تمام مدل های پنکه، محبوب ترین پنکه است. زیرا این امکان را به فرد می دهد تا به راحتی پنکه را با خودشان به جایی که می خواهند، حمل کنند. این مدل پنکه می تواند هوا را خنک کند. هم چنین در خانه ی تازه گچ کاری شده نیز قابل استفاده است.

قابل حمل بودن پنکه، یک ویژگی مهم است، که هنگام خرید باید آن را در نظر بگیرید. پنکه های رومیزی بیشتر در ادارات وجود دارند. به دلیل اینکه هم قابل حمل هستند، هم مقرون به صرفه  می باشند.

نکات مهم هنگام خرید پنکه رومیزی

از آنجایی که این محصول، دارای تنوع بسیار زیادی است، در هنگام خرید ابتدا باید ویژگی های مورد نظر خود را مشخص کنید، بعد محصول را انتخاب کنید.
به عنوان مثال، تمام پنکه ها به جز تعداد محدودی، پایه ی قابل تنظیم و چرخش خودکار دارند. بنابراین در هنگام خرید، حتما این نکته را در نظر بگیرید.

هر چه پنکه بزرگتر باشد، صدای بیشتری دارد. اگر این موضوع باعث اذیت شما می شود، هنگام خرید دقت کنید پنکه کوچک بخرید. مدل های بدون پره نیز بی صدا هستند، پس آن ها هم، گزینه ی خوبی برای خرید هستند. البته این مدل ها قیمت بالاتری دارند. مواردی که هنگام خرید پنکه باید به آن ها توجه کنید عبارتند از: ابعاد، سرعت چرخش، صدا، وزن، قابلیت تنظیم باد و تنظیم سرعت.

پنکه ها جنس پلاستیکی یا فلزی دارند. نکته ی مهم هنگام خرید، جنس پنکه است.

نکته ی مهم دیگر، توجه به برند پنکه و مراجعه به فروشگاه های معتبر، برای خرید و اطمینان از گارانتی آن است. هنگام خرید پنکه یا هر وسیله ی دیگری باید به این موارد توجه کنید.

بهترین برندهای پنکه در بازار کدام اند ؟

امروزه پنکه ها توسط برند های گوناگون و با کیفیتی ساخته می شوند، که عبارتند از: پارس خزر و عرشیا و برندهای خارجی سامسونگ، بوش، ویداس، فلر و سانی.

در لیست زیر انواع پنکه رومیزی و ایستاده، با کیفیت و قیمت مناسب موجود می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین پنکه را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.