لیستینا

خرید 52 مدل پشتی طبی صندلی با کیفیت [اداری و خانگی] با ارزان قیمت

اگر کار شما این است که برای مدت طولانی روی صندلی بنشینید، باید پشتی طبی صندلی ارگونومیک بخرید. اکثر افرادی که بیشتر روز را روی صندلی نشسته اند، کمردرد دارند. بنابراین بهتر است پشتی طبی صندلی استفاده کنید. این پشتی برای نگه داشتن بدن، در وضعیت صحیح است، در این صورت، دیگر دچار کمردرد نخواهید شد.

بسیاری از کارمندان به دلیل نشستن زیاد، درد در ستون فقرات، گردن و کمر را تجربه می کنند. البته طراحی صندلی، عامل موثری است، که از سلامت انسان محافظت می کند.

پشتی طبی چیست ؟

برای نشستن طولانی مدت، بهتر است پشتی طبی صندلی تهیه کنید، تا بدون خستگی به کار خود ادامه دهید و دچار کمر درد نشوید.
پشتی طبی چیست؟ یک کوسن کوچک است، که روی دیواره صندلی قرار می گیرد و قوس کمر را پر می کند. طراحی تکیه گاه طبی، به گونه ای است که ستون فقرات و کمر در وضعیت صحیح قرار می گیرند، در نتیجه سلامت افراد، تضمین می شود.

حتی این پشتی ها روی صندلی ماشین نیز کاربرد دارند، پس در هنگام رانندگی در طولانی مدت، کمرتان درد نمی گیرد. این پشتی، دارای ابعاد و اندازه های مختلفی است. اگر سلامت خود، برایتان مهم است، این پشتی را روی صندلی بگذارید، تا در جلسات طولانی دچار کمردرد نشوید. البته با وجود تکیه گاه طبی، باید هر نیم ساعت یکبار از روی صندلی بلند شوید و راه بروید، تا بدنتان نرم شود و مفاصلتان برای مدت طولانی در وضعیت ثابتی قرار نداشته باشد.

این پشتی مدل های متفاوت و قیمت های متفاوتی دارند. اما، پرداخت پول برای خرید چنین وسیله ای، بسیار بهتر از پرداخت پول برای مریضی و دارو است. علاوه بر درد کشیدن، هزینه زیادی نیز باید برای مریضی پرداخت کرد.

فواید پشتی طبی صندلی بر بدن

هنگام نشستن روی صندلی، فشار زیادی به کمر شما وارد می شود. این پشتی، فشار وارده به پشت را کم می کند و از کمر مراقبت می کند. این پشتی، بر اساس وضعیت کمر و ستون فقرات طراحی شده است، در این صورت از کمردرد جلوگیری می کند.

دردهایی مانند فتق دیسک کمر، سیاتیک و آرتروز، با استفاده از این پشتی، به سراغ شما نمی آید. این پشتی باعث می شود کمر در وضعیت صحیح قرار بگیرد، زیرا بر اساس قوس کمر طراحی شده است.

پشتی های طبی قابل جا به جایی هستند. یعنی هنگام کار می توانید روی صندلی کار خود بگذارید و هنگام رانندگی، روی صندلی ماشین، آن را قرار دهید.

این پشتی ها را از فوم نرم یا سخت می سازند. اما روکش پشتی طبی، از مواد مختلفی است، مانند الیاف طبیعی، مخمل، پلی استر، الیاف مصنوعی و …

پشتی طبی باراد و آکسون، برندهای با کیفیت و عالی هستند.
در لیست زیر انواع پشتی طبی با کیفیت و با قیمت مناسب، در لیست زیر موجود می باشد. بسته به سلیقه و بودجه ی خود، می توانید یک تکیه گاه طبی خوب، از مدل های زیر خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.