لیستینا

خرید 46 مدل بهترین پایه نگهدارنده گوشی و هولدر موبایل [شیک و جدید] و ارزان قیمت

پایه نگهدارنده گوشی یا هولدر یکی از لوازم جانبی موبایل است که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. یکی از کاربردهای این وسیله هنگام استفاده از تلفن همراه در اتومبیل می باشد. طبق قوانین راهنمایی و رانندگی استفاده از موبایل هنگام رانندگی ممنوع می باشد . استفاده از پایه گوشی در جاهای دیگری نیز کاربردی دارد مثل منزل ، محل کار ، اتومبیل ، موتورسیکلت و …. .

برای انتخاب درست این وسیله بهتر است نکات مهمی را در نظر بگیرید . تیم لیستینا در ادامه به بررسی انواع پایه نگه دارنده گوشی می پردازد و بهترین مدل ها را به شما معرفی می کند.

انواع پایه نگهدارنده گوشی

هولدر گوشی انواع مختلفی دارد که شما با توجه به نیاز خود باید از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید . برخی از مدل ها روی کولر خودرو ، داشبورد یا شیشیه جلوی اتومبیل نصب می شود و دید شما را در هنگام رانندگی نمی کاهند .

مدل دیگر مدل گیره دار است که به محل مورد نظر شما وصل می شود. برخی از مدل ها آهنربا یا سیستم مکش دارند که وجود آن ها باعث می شود تا تلفن شما از روی پایه نیفتد .

نوع اتصال گوشی به پایه از اهمیت بالایی برخوردار است . به عنوان مثال، اگر بخواهید در ماشین، پایه نگهدارنده را بگذارید باید نوع مغناطیسی را انتخاب کنید. برای موتور سیکلت، نوع گیره ای مناسب است و برای تماشای فیلم روی میز، باید مدل رو میزی را بخرید.
برخی از خریداران این پایه ها این سوال برایشان پیش می آید که آیا آهنربای درون مدل مغناطیسی برای گوشی مضر هست یا خیر ؟ که در جواب باید بگوییم چون این مغناطیس بسیار ضعیف است نمی تواند به گوشی آسیبی وارد کند.

پایه نگهدارنده گوشی

پیشنهاد ویژه

پایه نگهدارنده گوشی پرطرفدار

یونیورسال ، باسئوس ، هوکو ، ارلدام ، پایونیر ، توتو ، ریمکس و … از برندهای پرطرفدار تولید این وسیله می باشند.


نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. محمدی گفت:

    برای داخل ماشین عالیه و کاربرد زیادی دارد