لیستینا

خرید 45 مدل مقنعه حجاب اداری دانشجویی و مجلسی [شیک و جدید] با قیمت ارزان

مقنعه پوششی است که توسط خانم ها و دختران برای پوشاندن موهای سر و گردن در موقعیت های مختلف و حضور در اجتماع استفاده می شود. این پوشش در برخی ادارات و در مدارس دخترانه، کاربردهای زیادی دارد و استفاده از آن اجباری است. بهتر است برخی نکات مهم را در خرید این پوشش بدانید.

مقنعه چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

مقنعه پوششی است که خانمها برای پوشاندن موهای سر و گردن، از آن استفاده می کنند، که بیشتر در ادارات و مدارس استفاده می شود. معمولاً با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، خرید مقنعه از بازار، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است که خرید این پوشش، فقط مخصوص فصل مدارس نیست و افراد زیادی تمایل به استفاده از آن برای بهبود حجاب خود دارند.

این پوشش یک تکه اسلامی از قرن ها پیش توسط زنانه مسلمات مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از این پوشش می تواند نسبت به روسری، گزینه مناسب تری برای حجاب باشد. زیرا این پوشش می تواند قسمت های دیگر سر، مانند گوش و گردن را بپوشاند. همچنین استفاده از این پوشش برای بیشتر زنان شاغل، بسیار مفید و کاربردی است، زیرا امروزه زنان شاغل، برای رفتن به محل کار خود باید از این پوشش استفاده کنند. با خواندن این مقاله قادر خواهید بود، مناسب ترین گزینه را برای استفاده در محل کار یا خارج از منزل تهیه نمایید.

در خرید مقنعه مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

خرید یک مقنعه ی خوب، مستلزم دانستن نکات مهم و ضروری است. که می توان از طریق آنها خرید خوب و مطمئنی انجام داد. نکات لازم برای خرید مقنعه به شرح زیر است:

نکته مهمی که هنگام خرید مقنعه باید به آن توجه کرد، نوع پارچه ای است که در دوخت آن استفاده می شود. اگر می خواهید مدت طولانی در طول روز استفاده کنید، بهتر است جنس محصول را، نخی انتخاب کنید، زیرا پنبه مانع از تعریق شما می شود. همچنین اگر می خواهید در مهمانی ها و مجالس از آن استفاده کنید، استفاده از جنس پلاستیکی گزینه مناسب تری است.

نکته مهمی دیگری که با آن روبرو می شوید، قیمت این محصول است. که به طور کلی، قیمت مقنعه چندان زیاد نیست و با هزینه کم می توان آن را خریداری کرد.
نکته دیگری که که باید هنگام خرید یک مقنعه مورد توجه قرار دهید، چروک شدن یا نشدن است. به طور کلی، مدل هایی با جنس پارچه ی پنبه ای به راحتی چروک می شود و برعکس، جنس پلاستیکی آن به راحتی چروک نمی شوند. برای درک این موضوع می توانید، قسمت کوچکی از آن را نگه داشته و مچاله کنید. با این کار می توانید جنس پارچه را متوجه شوید.

نکات مهم و ضروری در خرید مقنعه

نکته مهمی که هنگام خرید مقنعه باید مورد توجه قرار گیرد، کیفیت دوخت مقنعه است که باید خوب و تمیز دوخته شده باشد. نکته مهمی که هنگام خرید مقنعه باید به آن توجه کنید و حتما از فروشنده در زمان خرید سوال کنید، قواره مقنعه است. مقنعه با قواره 90 بسیار استاندارد است.

تا آنجا که ممکن است، سعی کنید مقنعه ای خریداری کنید که محصول بروجرد باشد. به دلیل وجود مناطق مناسب، برای کشت پنبه، محصولات تولید شده از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. نکته دیگری که هنگام خرید این پوشش باید به آن دقت شود، انتخاب رنگ محصول است. تا آنجا که ممکن است سعی کنید، رنگ آن با لباستان متناسب باشد.

اندازه دوخت باید کاملا متناسب با فرم صورت شما انتخاب شود. زیرا اگر به صورتتان کوچک باشد در حین استفاده، باعث اذیت میشود و اگر هم بزرگ تر از صورتتان باشد، از روی سر لیز میخورد.

انواع مقنعه دخترانه و زنانه، مخصوص استفاده در مدرسه، ادارات و سایر بخش هایی که استفاده از پوشش در آن مناسب است، در لیست زیر موجود وجود دارد. بسته به سلیقه و طرح مورد نظر خود می توانید بهترین مقنعه را از گزینه های پرفروش زیر، انتخاب و تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.