لیستینا

خرید 40 مدل تخته دارت استاندار سوزنی و مغناطیسی [باکیفیت] و ارزان قیمت

تخته دارت یک بازی قدیمی و مهیج است، که اکنون بسیاری از افراد در گروه های سنی مختلف در همه جایی از جمله خانه و کلوپ ها آن را انجام می دهند. خرید این وسیله ی سرگرم کننده نیاز به رعایت نکاتی دارد که توصيه می كنيم آن را رعايت كنيد.

تخته دارت چیست ؟ نحوه بازی با آن چگونه است ؟

بازی تخته دارت یک بازی ورزشی مناسب برای همه افراد در همه سنین است که هرکس كه قوانین بازی را بداند، می تواند بازی كند. بسیاری از مردم فكر می کنند که انجام این بازی مانند بسیاری از ورزش ها، بسیار ساده و آسان است، که چنین نیست.

تخته دارت استاندارد، از جنس موی اسب يا الیاف بسیار محکم کنفی ساخته می شود، اما تخته هايی که از جنس کاغذ فشرده، ساخته شده اند و حالت آهنربایی دارند، بيشتر براي استفاده كوكان هستند.

صفحه ی هدف در بازي دارت، از 62 قسمت تشکیل شده است، که هر قسمت امتیاز خاص خود را دارد. دارت یکی از محبوب ترین ورزش های موجود است که برخلاف بسیاری از ورزش ها، فضای زیادی برای انجام آن لازم نیست.

دلایل محبوبیت بازی دارت چیست ؟

يکی از دلایلی كه مردم این بازی را دوست دارند اين است كه، اکثر ورزش ها به فضای زیاد و همچنین امکانات گران و یا در اکثر ورزش های دسته جمعی، به جمع آوری افراد نیاز است، ولی این ورزش را می شود در یک فضای کوچک و تعداد سه عدد دارت و یک تخته دارت و یک نفری و یا چند نفری انجام داد. در این مقاله، برخی از نکات کلیدی بازی دارت مورد بررسی قرار می گیرد، که با مطالعه این مطالب می توانید، به خوبی و كاملا حرفه ای دارت را بازي كنيد.

قوانین بازی دارت به چه شکل است ؟

بازی دارت قوانين مخصوص به خود را دارد، یعنی با يادگيري آن ها می توانید این بازی را کاملاً حرفه ای انجام دهید.

تخته مورد استفاده در دارت، از قسمتهای مختلفی از جمله: شافت، نوک، بارل و فلایت تشکیل شده است.

برای انجام بازی باید فرد بیش از 150 سانتی متر از زمین فاصله داشته باشد و برای پرتاب باید 236 سانتی متر از هدف فاصله بگيرد. نكته مهم در اين بازی، رعایت فاصله ذکر شده از هدف است و برای انجام بازی، به صورت قانونی، باید فاصله مورد انتظار حفظ شود.

تخته دارت در اصل از یک صفحه دایره ای شکل، كه داخل آن، از قسمتهای مختلفی به صورت مثلثی، تشکیل شده است. مثلث های داخل تخته، همه دارای امتيازات مختلفی هستند. در هر دوره ی بازی، همه می توانند سه دارت پرتاب کنند و در آخر، امتیازات هر سه پرتاب، جمع می شود.

یکی از مواردی که باید هنگام انجام این بازی بدانید، سقوط دارت به زمین است، که هیچ امتیازی برای آن در نظر گرفته نمی شود. می توانید امتياز مختلفی را برای قسمتهای رنگی صفحه دارت حساب کنید.

در طول هر دوره ی بازي دارت، هر شخص می تواند پرتاب های خود را در یک مکان انجام دهد یا چرخش را انجام دهد.

انواع دارت حرفه ای و معمولی در مدل های سوزنی و مغناطیسی در ليست زير موجود است. بسته به سلیقه و نیاز خود می توانید بهترین دارت ها را از بين گزینه های پرفروش زیر، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.