لیستینا

خرید 51 مدل مجسمه دکوری چوبی و فلزی [شیک و فانتزی] با قیمت مناسب

مجسمه دکوری، در دکوراسیون منزل بسیار پر اهمیت است. یک مجسمه ی زیبا در خانه و دکوراسیون شما، باعث خاص و چشمگیر شدن دکوراسیون می شود. البته بهتر است بدانید که مجسمه را باید در مکانی قرار داد، که کاملاً در دید باشد و باعث جلب توجه شود.

تاثیر مجسمه تزئینی بر دکوراسیون خانه

برای بعضی افراد دکوراسیون اهمیت زیادی دارد. افرادی که به این موضوع توجه می کنند، در دکوراسیون منزلشان لوازمی مانند مجسمه دکوری، تابلو فرش، گلدان های بتنی دیده می شود، این وسایل، زیبایی دکوراسیون را دو برابر می کند. مجسمه های استفاده شده در دکوراسیون، نشان دهنده ی شخصیت و سلیقه شما است. این محصولات زینتی، دارای سبک ها و مدل های مختلفی هستند. شما می توانید بهترین مدل را متناسب با سلیقه ی خود انتخاب کنید.

علاوه بر مجسمه های سنتی و کلاسیک، مجسمه هایی در طراحی مدرن، واقعی و … نیز موجود است. همانطور که گفته شد، شما باید بر اساس سلیقه و سبک دکوراسیون، مجسمه را انتخاب کنید.

چگونه یک مجسمه دکوری مناسب انتخاب کنیم ؟

در هنگام خرید مجسمه، ابتدا باید به محل قرار گیری مجسمه توجه کنید، سپس یک مجسمه ی مناسب انتخاب کنید. زیرا مجسمه باید در دید باشد و توجه دیگران را به خود جلب کند. در غیر این صورت، در دکوراسیون مفید و موثر نیست.

نکته بسیار مهم که در مورد مجسمه ها وجود دارد و باید بدانید، این است که برخی فکر می کنند، اگر دکوراسیون سنتی داشته باشند، باید مجسمه ی سنتی هم انتخاب کنند. این تفکر اشتباه است، زیرا چنین مواردی مهم نیستند. اغلب در خانه های مدرن، مجسمه های تزئینی سنتی دیده می شود، همین مجسمه ها محیط و دکوراسیون را بسیار چشمگیر و جذاب می کنند.

در بعضی موارد، افراد ممکن است به دلیل قیمت، از خرید این کالای تزئینی منصرف شوند. اگر مجسمه ی مورد علاقه ی شما قیمت بالایی داشت و بودجه ی کافی داشتید، حتما آن را بخرید. باید توجه داشته باشید که اگر دکوراسیون برای شما بسیار مهم است، باید این وسایل را بخرید تا دکوراسیون زیباتر شود، در این صورت به هدف خود رسیده اید.

ما دوباره تأکید می کنیم که مجسمه را باید در جای مناسب قرار دهید، تا جلوه و زیبایی داشته باشد. اگر مجسمه در مکانی باشد که به هیچ وجه قابل مشاهده نباشد، هیچ تاثیری در دکوراسیون ندارد. یک مکان مناسب برای مجسمه انتخاب کنید، در این صورت مجسمه، نقطه ی کانونی دکوراسیون شما می شود. مجسمه های بزرگتر معمولاً قابل مشاهده تر از مجسمه های کوچکتر هستند.

نکات مهم در خرید مجسمه دکوری

هنگام خرید، مجسمه باید با سایر وسایل هماهنگ باشد. مثلا، اگر تابلو فرش دارید، و فرش و مبلمانتان دارای رنگ خاصی هستند، مطابق با این موارد مجسمه را انتخاب کنید. این هماهنگی، باعث جذاب تر شدن دکوراسیون می شود.

مجسمه های دکوری، جنس های چوبی، پلی استری، فلزی و پلاستیکی دارند. البته گونه های دیگری نیز در بازار وجود دارد، که می توانید آن ها را بخرید. بعضی اوقات مجسمه ها علاوه بر اینکه خانه را زیباتر می کنند، دارای کاربرد های دیگری هم هستند. به عنوان مثال، این بدان معناست که می توانید مجسمه ای خریداری کنید که در واقع هم جا شمعی است هم یک مجسمه ی دکوری.

قطعاً سلیقه شما در دکوراسیون موثر است. وسایل و لوازم جانبی موجود در دکوراسیون، بر اساس سلیقه ی فرد چیده می شود.

در لیست زیر انواع مجسمه های جدید چوبی، پلاستیکی و فلزی، در ابعاد مختلف، در مدل های متنوع موجود می باشد. شما می توانید بسته به سلیقه، بودجه و نیاز خود، بهترین مدل مجسمه را انتخاب کنید.

 

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.