لیستینا

خرید 52 مدل بهترین متر لیزری [دقیق و حرفه ای] با قیمت ارزان

متر لیزری، با دقت بالا، مسافت و فاصله را اندازه می گیرد. این دستگاه دقت اندازه گیری بسیار بالایی دارد، به دلیل اینکه از لیزر استفاده می کند. نتایج محاسبات آن، در مقایسه با لیزر های معمولی، دارای کمترین میزان خطا است. با این لیزر حتی می توانید محیط و سطح را اندازه گیری کنید.

متر لیزری چیست ؟ چه نوع متر لیزری بخریم ؟

متر لیزری، مدل پیشرفته ی متر های قدیمی است. فناوری که در این متر استفاده شده، به کاربر اجازه می دهد تا در اسرع وقت، اندازه گیری های دقیقی داشته باشد. در حقیقت، شما باید نقطه ی شروع و انتهایی را علامت گذاری کنید، تا دستگاه بتواند فاصله مورد نظر را با استفاده از لیزر، اندازه گیری کرده و آن را روی صفحه ی نمایش خود نشان دهد.

برای اندازه گیری با متر معمولی، باید از شخص دیگری کمک بگیرید، تا بتوانید دقیق، فاصله را اندازه گیری کنید. اما با این متر می توانید خودتان این کار را به تنهایی، خیلی سریع و دقیق انجام دهید. در زیر ویژگی های یک متر لیزری خوب را گفته ایم، که با خواندن این نکات می توانید یک متر خوب انتخاب کنید.

ویژگی های مختلف متر لیزری

برد متر لیزری: با متر های معمولی فقط می توانید فاصله ای محدود را اندازه گیری کنید . هم چنین متر های لیزری نیز می توانند فاصله خاصی را اندازه بگیرند. این دستگاه مدل های مختلفی دارد، برخی از مدل های این دستگاه تنها تا 20 متر می توانند اندازه بگیرند، و برخی دیگر تا 250 متر توانایی اندازه گیری دارند. دامنه ی متوسط ​​این متر ها بین 30 تا 90 متر متفاوت است.

دقت اندازه گیری: متر های ساده بعضی اوقات از دقت بالایی برخوردار نیستند، پس برای اندازه گیری دقیق، باید به سراغ متر لیزری بروید.  زیرا خطای اندازه گیری آن ها حداکثر 1.5 میلی متر می باشد.

در برخی از مدل ها، خطای اندازه گیری حتی 1 میلی متر است. اگر نیاز به اندازه گیری بسیار دقیق دارید، از خرید متر ارزان قیمت خودداری کنید، زیرا در این صورت ممکن است تا 6 میلی متر خطا داشته باشند. متر لیزری ارزان قیمت، برای کارهای ساده مانند نقاشی یا کاشی کاری مناسب است، زیرا به مدل های پیشرفته تری نیاز ندارید.

موارد استفاده متر

موارد استفاده: انواع این متر ها، دارای واحدهای اندازه گیری مختلفی هستند، یعنی شما می توانید عدد به دست آمده را به اینچ، فوت و سایر مقیاس های دیگر تبدیل کنید. این متر علاوه بر طول، محیط و مساحت، محاسبات دیگر را نیز می توانند انجام دهند. هرچه متر لیزری پیشرفته تر باشد، محاسبات پیچیده تری را می تواند انجام دهد.

طول عمر باتری: مزیت خوبی که متر لیزری دارد، این است که باتری آن ها را می توان عوض کرد. هرچه دستگاه بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، باید باتری آن بیشتر شارژ شود. به طور متوسط، متر ​​به مدت دو تا چهار ساعت، به طور مداوم و بدون نیاز به شارژ، کار می کند. همچنین هنگام خرید دقت کنید متر قابلیت خاموش شدن خودکار داشته باشد، در این صورت انرژی باتری را ذخیره می کند.

حافظه: بیشتر متر ها محاسبات چند مرحله قبل را ذخیره می کنند، بنابراین کاربر می تواند اندازه ها را روی کاغذ ننویسد. البته دقت داشته باشید که برخی از متر ها، فقط چند محاسبه نهایی را ذخیره دارند.
ضمانت و گارانتی، مهم ترین نکته ای است که هنگام خرید، باید در نظر بگیرید.
مدل های جدیدتر پیشرفته تر هستند و طول عمر طولانی تری دارند، هم چنین بادوام و مقاوم در برابر خراش و ضربه هستند. بعضی متر ها دارای کیف مخصوص هستند که ضربه به آن ها وارد نشود و آسیب نبیند.

اگر قصد خرید متر لیزری دست دوم دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از خرید، حتما بررسی کنید تا سالم باشد.

بهترین برندهای متر لیزی در بازار

متر های لیزری توسط برند های گوناگون تولید شده اند، که با کیفیت ترین و بهترین آن ها عبارتند از: بوش، لایکا، رونیکس، دیوالت، ماکیتا، استاپیلا، استنلی، اکتیو، آنکور، پنتاکس، مس پاور، تروتک و جی اس پرفکت.

در لیست زیر، انواع متر لیزری با کیفیت، پیشرفته و دقیق وجود دارد. شما باید بر اساس نیاز، سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین متر را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.