لیستینا

خرید 45 مدل مایو زنانه یک تیکه و دو تیکه شیک ، اسپرت و [جذاب] با قیمت ارزان

مایو زنانه یک لباس شنای مخصوص برای خانم ها در هنگام رفتن به استخر است. این لباس های شنا، تنوع زیادی دارند و این باعث می شود افراد هنگام خرید، با دست باز انتخاب کنند. همچنین فرم بدن افراد مختلف، با هم فرق دارد. به همین دلیل خانم ها می توانند، متناسب با فرم اندام خود، مناسب ترین مایو را خریداری کنند.

شنا یکی از ورزشهای پرطرفدار در بین خانمها و آقایان است. برای انجام این ورزش، موارد ضروری لازم است، که عبارتند از: لباس شنای زنانه یا مردانه و عینک شنا، کلاه شنا. این ورزش، بسیار کم خطر و مفید است و به همین دلیل بسیار محبوب است.

اگر می خواهید وسایلی بخرید باید به نکاتی دقت کنید. در این مقاله، ما در ابتدا قصد داریم انواع مختلف لباس شنای زنانه را بررسی کنیم و سپس، در مورد مسائل تناسب اندام با لباس شنا صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با انواع مایو زنانه

به راحتی می توان گفت که لباس شنای زنانه، یکی از لباس هایی است که بسیار متنوع است. زیرا این لباس در طرح های گوناگونی تولید می شود. که عبارتند از: سه تکه، دو تکه، یک تکه، پوشیده و آستین دار که هر کدوم طرفداران خاص خود را دارند.

مایو پوشیده : این مدل لباس شنای زنانه در بین خانم ها به ویژه مسلمانان، محبوبیت بیشتری دارد. بنابراین محدودیت های شنا در کشورهای غیر اسلامی، دیگر نمی تواند مانع شنا زنان شود. یکی از مزیت های این لباس، این است که زنان می توانند به کمک این لباس، در مسابقات بین المللی شرکت کنند. این لباس های شنا باعث پوشش کل بدن خانم ها می شود.

مایو آستین ‌دار : این لباس های شنا به صورت دو و سه تکه وجود دارند، و به صورت های مختلف آستین دار و پادار مورد استفاده قرار میگیرند. این لباس ها می توانند قسمت های بیشتری از بدن را بپوشانند و محبوبیت بیشتری، نسبت به سایر مدل ها دارد.

مایو دامن ‌دار زنانه : این مدل، یکی از شیک ترین و جذاب ترین مدل های موجود در بازار است. لباسی مانند دامن، به قدری جذاب هستند که باعث شده این لباس های شنا، در بین خانم ها محبوب تر شوند.

مدل های تکه ای

مایو سه ‌تکه زنانه : یکی از متداول ترین انواع لباس شنا، مدل سه تکه است. ویژگی این مدل ها این است که، ظاهر تقریباً پوشیده تری، نسبت به سایر لباس های شنا دارند.

مدل های دوتکه : معمولاً خانم هایی که تقریبا قد بلندی ندارند، بهتر است این مدل ها را بپوشند. مزیت این مدل ها این است که باعث پوشیده ماندن وزن اضافی در ناحیه شکم و پهلو می شود.

خرید مایو زنانه

مدل های یک ‌تکه : اما خانم هایی که قد کوتاه دارند، می توانند مدل های یک تکه بپوشند. این مدل ها باعث می شود که پاهای افراد کشیده تر به نظر برسد.

در انتخاب مایو زنانه مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

افرادی که بدن آنها مانند سیب است، یعنی در قسمت پهلوها و شکم، اضافه وزن دار باند، باید مدل هایی را انتخاب کنند که تمرکز آنها روی قسمت پایین تنه باشد. همچنین یک لباس شنا برای این افراد مناسب است که، پوشش بیشتری روی شکم دارد و از پارچه های محکمی تولید است. این مایو ها، این قابلیت را دارند که شکم شما صاف و تخت نشان دهند.

اگر بدن شما به اصطلاح گلابی شکل است، یعنی پایین تنه شما بزرگتر است ، باید مدل هایی بپوشید که بیشتر روی قسمت بالاتنه کار شده باشند. پوشیدن تاپ های رنگی با طرح های جالب، و همچنین قسمت پایین تنه، باید جذب باشد. این بهترین نوع لباس متناسب با بدن شماست. شما همچنین می توانید شورت‌ های پادار پسرانه یا بیکینی با ضخامت بیشتری بپوشید.

یک نکنه بسیار مهم در خرید مایو

این نکته مهم را فراموش نکنید که افرادی که سینه بزرگ دارند، باید از مدل هایی استفاده کنند، که دارای پوشش متوسطی است. هرچه کاپ های لباس شنا پهن تر باشد، باعث بهتر نگه داشتن سینه ها می شود، و آنها را جمع و جورتر می کند. و هم چنین مدل های دارای یقه هفتی، بسیار مناسبت هستند.

انواع مایو زنانه ی جذاب و جدید، در مدل های ساده و اسپرت، در طرح های گوناگون، در لیست زیر موجود است. بسته به نیاز و شکل اندام خود، مطابق راهنما، می توانید بهترین لباس شنای زنانه را از بین گزینه های پرفروش زیر انتخاب و تهیه نماییید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. مهراوه گفت:

    خیلی قشنگ و شیکه