لیستینا

خرید 47 مدل بهترین فوتبال دستی نشسته و ایستاده [پرفروش] و ارزان قیمت

فوتبال دستی از آن دسته بازی های مهیجی است که از از سال های پیش تا کنون محبوبیت خود را بین جوانان و نوجوانان حفظ کرده است. فوتبال دستی یکی از آن بازی هایی است که، بسیاری از افراد قبلاً آن را بازی کرده اند و برای کل خانواده سرگرم کننده و مفرح است. هنگام خرید این وسیله بازی، باید به چندین نکته مهم توجه کنید، تا بتوانید محصولی بی نقص و با کیفیت را خریداری کنید.

فوتبال دستی چیست ؟ به چه صورت بازی می شود ؟

فوتبال دستی یک بازی سرگرم کننده است، که در آن معمولاً دو یا چهار نفر روی یک میز مخصوص، با آدمک هایی که به میله ها متصل هستند، با این آدمک ها فوتبال بازی کرده و سعی می کنند توپ را از دروازه یکدیگر عبور دهند. یک بازی کاملا مهیج و تا حدودی فکری که ساعت ها شما مشغول خود می کند.

اوایل، وقتی بچه بودیم، بازی های گوناگونی می کردیم. یکی از این بازی ها فوتبال بود که همه اعضای خانواده از پیر و جوان، زن و مرد بازی می کردند. اما اکنون این بازی نیز تغییر کرده و با شکل قبلی خود متفاوت است. اگرچه هنوز مدل های قدیمی این وسیله، در بازار است، اما مدل های جدیدی از این بازی، متنوع تر از قبل تولید شده اند. در ادامه می توانید نکات لازم، در مورد خرید این فوتبال دستی را بخوانید.

در خرید فوتبال دستی چه مواردی را رعایت کنیم ؟

مهمترین نکته که هنگام خرید یک فوتبال دستی باید مورد توجه قرار گیرد، نوع آن است. میزهای فوتبال دستی، بسیار متنوع هستند. شما می توانید انواع مدل های نشسته، ایستاده یا نشانه ای را بخرید. همچنین اگر می خواهید فوتبال دستی ایستاده بخرید، باید به این ویژگی دقت کرد، که ارتفاع میز قابل تغییر باشد، تا همه افراد در سنین مختلف بتوانند از آن استفاده کنند و لذت ببرند.

معمولا این وسیله با ابعاد استاندارد به این صورت است: 140 سانتی متر در 75 سانتی متر، با ارتفاع 90 سانتی متر. البته مدل های ارزان تر و غیر استانداردی وجود دارند، که دارای ابعاد مختلفی هستند. هر کجا که می خواهید این وسیله را قرار دهید، چه در خانه چه در باشگاه، اطمینان حاصل کنید که فضای کافی، برای حرکت آزادانه افراد باشد. زیرا بازیکنان، باید بتوانند به راحتی میله های مخصوص را حرکت داده و به بازی بپردازند.

یک فوتبال دستی، کیفیت خطوط مشخصی دارد، که در آن تمام بخش ها به وضوح از هم جدا شده اند. در مدل های غیر استاندارد، این خطوط، با گذشت زمان از بین می روند. به این ترتیب نمی توانید به راحتی بازی کنید و گیج می شوید.

نمونه انجام بازی فوتبال دستی

 

نکات ضروری در خرید فوتبال دستی

از چوب طبیعی، عمدتا در ساخت فوتبال دستی استفاده می شود، که قطعاً باعث افزایش قیمت دستگاه می شود. اما برخی از مدل ها از ام دی اف یا پلاستیک بادوام نیز تولید می شوند، که به همین دلیل ارزان تر است. لطفاً به یاد داشته باشید که این بازی، پر از هیجان است و در صورت نامناسب بودن کیفیت جنس و محصول، نمی توان از آن به درستی استفاده کرد.

از آنجا که بیشتر ارتباطات، بین بازیکنان از طریق میله های بازی است، بدیهی است که توجه به این نکته نیز مهم است. میله های فلزی توخالی، سرعت حرکت افراد را افزایش می دهد، اما اگر می خواهید ضربه دقیق و به موقع بزنید، قطعاً میله های توپر، بهترین گزینه هستند. در خرید فوتبال دستی، حتما دقت کنید که جنس دسته ای که روی این میله ها نصب شده، خوب و مطلوب باشد.

روی هر میله تعدادی آدمک وجود دارد، که مانند بازیکنان فوتبال هستند. لطفا به جنس آدمک ها توجه داشته باشد. اگر به قدرت ضربات اهمیت می دهید، به دنبال یک میز، با آدمک های فلزی باشید. اما اگر سرعت اولویت شماست، آدمک های پلاستیکی و سبک برای شما گزینه خوبی است.

انواع جدید فوتبال دستی شیک و لوکس در مدل های پلاستیکی و فلزی ثابت و تاشو، در لیست زیر موجود است. بسته به سلیقه و بودجه خود می توانید بهترین مدل را از بین گزینه های پرفروش زیر، انتخاب و تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.