خرید 49 مدل سوت نجات [با صدای بلند] با کیفیت بالا با قیمت مناسب

5/5 - (1 امتیاز)

سوت نجات غریق، یکی از ابزارهای ضروری برای کمک گرفتن یا انتقال اطلاعات، در زمان کوتاه است. این سوت ها فقط در استخرها و برای نجات غریقان نیست. این سوت، برای فعالیت هایی مانند سفرهای دسته جمعی، شنا، اسکی، کوهنوردی، قایق سواری، ماهیگیری و … بسیار کاربرد دارد. در این مقاله نکات ساده و کاربردی در خصوص خرید این وسیله کاربردی آورده شده است، پس تا پایان با ما همراه باشید.

سوت نجات غریق چیست؟ کاربرد آن چیست؟

سوت نجات غریق برای کمک گرفتن یا انتقال اطلاعات در زمان کوتاه است. این سوت برای فعالیت هایی مانند شنا، اسکی، کوهنوردی، قایق سواری، ماهیگیری و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه ابزارها و تجهیزات ایمنی مختلفی تولید شده است، که سوت نجات یکی از این لوازم است.

با استفاده از سوت، فرد می تواند به راحتی دیگران را از قضیه ای مطلع کند یا از دیگران در صورت بروز مشکل، کمک بخواهد. مثلاً افراد یک گروه به راحتی معنی سوت رهبر خود را متوجه می شوند، که چه پیامی را منتقل می کند.

استفاده از سوت بسیار آسان است، فقط باید در آن نفس خود را بدمید تا صدا ایجاد شود. امروزه سوت های مختلفی تولید شده است، که انتخاب را دشوار می کند. برای این منظور در این مقاله می خواهیم نکات و ویژگی های مورد نیاز، برای خرید سوت را به شما بگوییم.

در خرید سوت نجات به چه مواردی توجه کنیم ؟

هنگام خرید سوت ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید، یعنی اینکه می خواهید از سوت، کجا و برای چه کاری استفاده کنید، سپس مشخص کنید که بلندی صدای سوت تا چه محدوده ای برود. این مورد روی قیمت سوت تاثیر می گذارد. امروزه سوت های جدیدی تولید شده است که می توانند بلندی صدا را چند برابر کنند.

در هنگام خرید بهتر است از مدلی انتخاب کنید که دارای بند گردن و حلقه آویز است، زیرا سوت هایی که بند گردنی ندارند، ممکن است به سرعت گم شوند.

خرید سوت ضد آب

برخی از سوت های نجات، با خیس شدن دیگر کارایی ندارند. بنابراین توصیه می شود در هنگام خرید، اگر در آب می خواهید از سوت استفاده کنید، مدل ضد آب آن را بخرید.

سوت ها از پلاستیک و فلز ساخته می شوند، البته بهتر است بدانید که سوت با جنس فلزی، عمر و دوام بیشتری دارد.

با توجه به این موضوع، که سوت باید همیشه همراه فرد باشد، سعی کنید در هنگام خرید، سوت با وزن سبک خریداری کنید. سوت نجات معمولا در فضای باز استفاده می شود، بنابراین بهتر است برخی از لوازم جانبی مانند: قطب نما، ذره بین، چراغ قوه، قبله یاب و … داشته باشد، در این صورت مفید تر است. زیرا در فضای باز ممکن است به این وسایل نیاز پیدا کنید.

بعضی از سوت ها گوی ندارند، این مدل ها برای استفاده در فضای باز، گزینه ی بسیار خوبی است، زیرا زمانی که هوا سرد است، اگر سوت گوی داشته باشد، یخ می زند و دیگر کارایی ندارد. پس بهتر است سوت در هوای سرد گوی نداشته باشد. البته مدلی از سوت نیز وجود دارد که یک عیب بزرگ دارد، و آن این است که هنگام استفاده در هوای سرد، به لب می چسبد، در این صورت ممکن است پوست لب کنده شود. پس دقت کنید هنگام خرید این سوت ها را انتخاب نکنید.

یک سوت نجات خوب باید دارای مقاومت بالا و جنس نشکن باشد. زیرا اگر نشکن نباشد به هر دلیلی اگر روی زمین بیفتد ممکن است بشکند.

انواع سوت های با کیفیت و ارزان قیمت در طرح ها و رنگ های متنوع در زیر برای شما لیست شده است. شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود، بهترین سوت نجات را از بین سوت های زیر خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.