لیستینا

خرید 20 مدل پرفروش ترین سمپاش شارژی ، دستی و پشتی [باکیفیت] با قیمت مناسب

برای نگهداری گل و گیاهان در گلخانه، حتما باید یک سمپاش داشته باشید. با استفاده از سمپاش، گیاهان بیمار نمی شوند. این دستگاه معمولاً مدل های متنوعی دارد. بنابراین، ابتدا به نیازهای خود توجه کنید، که به چه مدل سمپاش نیاز دارید، سپس بهترین مدل ها را انتخاب کنید.

سم پاش چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

اگر در یک باغ بزرگ یا کوچک کار می کنید و از گل و گیاهان مراقبت می کنید، سمپاش، یک وسیله ی ضروری برای شما است. زیرا با استفاده از این وسیله می توانید آفات را از بین ببرید. با این وسیله می توانید به سرعت باغ را سمپاشی کنید در این صورت سلامت گیاهان را فراهم می کنید. حضور این ابزار مانند قیچی باغ، ضروری است.

شرکت ها و برند های مختلف، سمپاش های متنوعی تولید می کنند. به دلیل این تنوع، انتخاب این وسیله سخت می شود. اگر می خواهید ابزاری را خریداری کنید که بهترین عملکرد را داشته باشد، باید موارد زیر را در نظر بگیرید. همچنین، از پیستوله رنگ پاشی نیز می توانید به عنوان سمپاش استفاده کنید.

انواع سم پاش موجود در بازار کدام است ؟

مدل های دستی: از آنجا که این مدل ها یک مخزن و سیستم انتقال معمولی دارند و از قدرت بالایی برخوردار نیستند، برای گلخانه ها و باغ های کوچک مناسب هستند. این مدل های ساده، قیمت ارزانی دارند و ساختار فنی آن ها پیچیده نیست. آن ها از نظر اندازه کوچکتر از سایر مدل ها هستند.

مدل های شارژی: این مدل، برای مخلوط کردن آب، سموم و سایر کودهای شیمیایی استفاده می شود. از مدل های شارژی می توان در هر دو مکان خانگی و صنعتی استفاده کرد.

مدل های موتوری: این مدل، موتور دارد. این موتور، مسئول پمپاژ مواد است. به این ترتیب مواد موجود در مخزن، با فشار زیاد به سمت شلنگ هدایت می شود. قدرت این مدل ها نسبت به مدل های دیگر بیشتر است. به همین دلیل اگر فضای زیادی دارید، بهتر است این مدل را خریداری کنید. این مدل ها به مدل فرغونی نیز معروف هستند.

مدل های پشتی: این مدل موتور ندارد و با ایجاد فشار از پمپ دستی کار می کنند. مخازن این مدل سمپاش ها دارای حجم های مختلفی هستند. مواد به صورت متناوب از مخزن خارج می شود. سرعت و دقت بالا، از ویژگی های خوب این مدل ها است.

در خرید سمپاش مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

برای خرید این وسیله، باید نکاتی را در نظر بگیرید. که در ادامه آن ها را توضیح داده ایم.

نوع دستگاه، نکته ی مهمی است که هنگام خرید سمپاش باید در نظر بگیرید. اگر دستگاه مناسبی انتخاب کنید، سمپاشی آسان تر و بهتر انجام می شود. بنابراین، با توجه به آنچه در مورد انواع این دستگاه گفتیم، ابتدا باید نوع دستگاه را در نظر بگیرید.

حجم مخزن دستگاه، یکی دیگر از مواردی است که باید هنگام خرید سمپاش در نظر بگیرید. اول از همه، شما باید به وسعت فضا توجه کنید و اینکه به چه مقدار سم نیاز دارید. اگر باغ شما کوچک است، نباید یک دستگاه با مخزن بزرگ خریداری کنید.

نکات مهم و ضروری در خرید سمپاش

این دستگاه ها از پلاستیک ساخته شده اند. استیل ضد زنگ، ماده دیگری است که در ساخت این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. به خاطر داشته باشید که مواد بدنه سمپاش، تأثیر زیادی بر وزن محصول و همچنین بر هزینه آن دارد.

اگر قصد خرید سمپاش دست دوم را دارید، حتما بررسی کنید که دستگاه سالم باشد، سپس آن را خریداری کنید.

انواع سمپاش های ایرانی و خارجی در مدل های مختلف در لیست زیر موجود می باشد. بسته به نیاز خود، می توانید بهترین سمپاش را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.