لیستینا

خرید 40 مدل بهترین رادیاتور پنلی ایرانی و خارجی [باکیفیت] و ارزان قیمت

رادیاتور پنلی به عنوان یکی از وسایل گرمایشی رایج در خانه های مدرن امروزی مورد استفاده قرار می گیرد که، امروزه انواع مختلفی از آن تولید و به بازار عرضه می گردد. مهمترین کاربرد این وسیله، گرم کردن خانه در فصول سرد سال است. خرید این دستگاه نیز مانند هر دستگاه دیگری نیازمند رعایت برخی نکات مهم است که در ادامه به آن می پردازیم.

رادیاتور پنلی چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

رادیاتور پنلی به عنوان یکی از وسایل گرمایشی رایج در خانه های جدید و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد، که امروزه انواع مختلفی از آن تولید و به بازار عرضه می گردد. در زمستان، استفاده از وسایل گرمایشی به عنوان یک نیاز اساسی در فضای زندگی یا دفاتر کار تلقی می شود، و رادیاتور های پنلی یکی از گزینه های مناسب برای گرمایش افراد محسوب می شود.

رادیاتور یکی از دستگاه های جدید و مدرن برای گرم کردن محیط است، که امروزه و با گسترش ساخت و ساز، بسیاری از افراد در نظر دارند از این واحد گرمایشی استفاده کنند. در این مقاله، ما به نکاتی در مورد خرید رادیاتور پنلی نگاه خواهیم کرد، پس از خواندن آنها می توانید مناسب ترین انتخاب را برای تهیه پکیج گرمایش بگیرید.

در خرید رادیاتور پنلی چه مواردی را رعایت کنیم ؟

قبل از خرید هر کالایی، باید همیشه از ویژگی ها و قابلیت های آن آگاه باشیم و رادیاتور پنلی یکی از آنهاست. نکات مهمی که باید هنگام خرید پکیج گرمایشی بدانیم عبارتند از:

اولین نکته در هنگام خرید رادیاتور پنلی که باید مورد توجه قرار داد، منبع حرارتی ساختمان است. مواد بدنه این محصولات معمولاً از فولاد ساخته شده است و استفاده از منبع حرارت موتور خانه برای این رادیاتورها غیرممکن است. تنها منبعی که می توان برای گرم کردن این رادیاتورها استفاده کرد، پکیج گرمایشی است.

دومین نکته در هنگام خرید رادیاتور پنلی که باید مورد توجه قرار داد، سایز مناسب است. بهتر است یک رادیاتور با اندازه مناسب و متناسب با فضای اتاق مورد نظر خریداری کنید، تا بتوانید در گرمایش اتاق راندمان خوبی داشته باشید.

نکته دیگری که هنگام تهیه رادیاتور باید در نظر گرفت، بازده گرمایش است که معمولاً واحد آن، پوند بر اینچ مربع است. گرمایش کلی این رادیاتورها معمولاً بین 40 تا 180 درجه سانتیگراد است.

نکات مهم و ضروری در خرید رادیاتور پنلی

طراحی ظاهری، گزینه بعدی است که هنگام خرید رادیاتور پنلی باید به آن دقت کرد. به طور معمول رادیاتور ها با روكشی سفید و ظاهری بسیار ساده، كه در برابر حرارت مقاوم است، طراحی می شوند. این ویژگی باعث می شود، بسیاری از افرادی که می خواهند از طراحی مناسب در خانه خود استفاده کنند، این رادیاتورها را انتخاب کنند.

نکته مهمی که هنگام تهیه رادیاتورها باید مورد توجه قرار گیرد و محصول باید این ویژگی را داشته باشد، داشتن ضمانت نامه معتبر است. وجود ضمانت بر روی کالای خریداری شده، تعمیر و یا تعویض آن را در صورت بروز هرگونه مشکل و آسیب، بدون کوچکترین هزینه آسان می کند.

امروزه انواع گوناگون این دستگاه توسط شرکت های مختلف، تولید و به فروش می رسد، که قیمت خرید آن به شرایطی مانند اندازه، نوع ضمانت و تعداد موارد ذکر شده در این مقاله بستگی دارد.

بهترین مارک رادیاتورهای پنلی در بازار

مارک های خوب رادیاتور پنلی در بازار شامل: ایران رادیاتور، لورچ ، بوتان، ایساتیس، تاش، سپاهان، ایران نوین، ایرتورپن، بارلی، بکتاش و بینو هستند، که محصولات باکیفیتی را تولید و عرضه می کنند.

انواع جدید رادیاتور پنلی ایرانی و خارجی در مدل های گوناگون در لیست زیر موجود است. بسته به نیاز و بودجه شما، می توانید بهترین مدل ها را از بهترین گزینه های زیر بررسی، انتخاب و تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.