لیستینا

خرید 52 مدل دوچرخه ثابت [خانگی,حرفه ای,باشگاهی] با کیفیت بالا و قیمت ارزان

دوچرخه ثابت، یک وسیله ی عالی برای چربی سوزی است و به شما کمک می کند به اندامی ایده آل و وزنی مناسب برسید. این دوچرخه ها دارای دو مدل هستند: ایستاده و نشسته. دوچرخه ثابت، مناسب برای تمرینات هوازی در خانه و باشگاه است. یک دوچرخه ثابت برای دستیابی به بدن ایده آل و وزنی مناسب، بسیار پرکاربرد و مفید است.

هرکس که علاقه ی زیادی به ورزش دارد، به یک دوچرخه ثابت در خانه نیاز دارد. طبق سبک زندگی امروزی، بیشتر افراد به دنبال کاهش وزن هستند ، این دستگاه در کمترین زمان و با داشتن ورزش منظم، وزن شما را کم می کند. این دستگاه برای سوزاندن چربی، نقش مهمی ایفا می کند.

تاثیر حرکت دوچرخه بر بدن

مردم معمولاً از دو دستگاه تردمیل و دوچرخه ثابت برای کاهش وزن استفاده می کنند، تا همیشه سالم باشند. تردمیل هم قیمت بالایی دارد، هم به فضای زیادی نیاز دارد، ممکن است بسیاری از افراد توانایی خرید آن را نداشته باشند. بنابراین، این افراد دوچرخه ثابت خریداری می کنند. این دستگاه برای تمرینات هوازی، مفید و عالی است و به راحتی در محیط های کوچک قابل استفاده است. همچنین، این دستگاه هنگام استفاده، صدایی تولید نمی کند و می توانید در هر زمان از شب و روز، از آن استفاده کنید.

برای داشتن قلب و بدنی سالم، می توانید با این دستگاه ورزش کنید. این دستگاه هم در خانه و هم در باشگاه قابل استفاده است و بسیار مفید است. این دستگاه برای تقویت سیستم تنفسی و همچنین سوزاندن چربی ها عالی است.
این دستگاه ورزشی، فقط دارای بدنه و پایه ای است که آن را روی زمین نگه داشته. از دیگر اجزای دوچرخه، می توان به پدال اشاره کرد، که با کمک پا حرکت می کند.

این دستگاه دارای دو نوع ایستاده و نشسته است. دوچرخه نشسته، برای افرادی که مشکل کمر دارند مناسب است. زیرا در این مدل، فشار به پشت، کمتر است و فرد پس از استفاده از دوچرخه اذیت نمی شود.

راهنمای خرید دوچرخه ثابت

دوچرخه های ثابت نیز مانند دیگر وسایل، در مدل های مختلفی طراحی و در دسترس هستند. برخی از این دوچرخه ها ارزان تر هستند، اگر می خواهید این دستگاه را برای خانه ی خود بخرید، این مدل گزینه ی خوبی است.
افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند، ولی وقت و حوصله برای رفتن به ورزشگاه ندارند، برای رسیدن به هدفشان، باید یک دوچرخه ثابت بخرند و با انجام ورزش های هوازی، به وزن ایده آل خود برسند.

همچنین، اگر قصد خرید دوچرخه ثابت دست دوم را دارید، بهتر است یک دوچرخه ی سالم و تمیز انتخاب کنید، تا بعداً مجبور نشوید هزینه تعمیرات را بپردازید.

فواید استفاده از دوچرخه ثابت

• همانطور که در بالا گفتیم، مهمترین فایده دوچرخه ثابت، چربی سوزی و کاهش وزن است.
• یکی دیگر از فواید این دستگاه، این است که به کاهش استرس کمک می کند.
با کمک این دستگاه، هورمون های نشاط آور ترشح می شوند.
•این دوچرخه به گونه ای طراحی شده، که باعث وارد شدن فشار اضافی به مفاصل نمی شود.
• این دستگاه در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است.
•ورزش با این دستگاه، قدرت عضلات را افزایش می دهد.
• فضای کمتری نسبت به تردمیل می گیرد.
• همچنین قیمت آن بسیار مناسب است.

امروزه  این دوچرخه ها توسط برند های متنوع و با کیفیتی ساخته می شوند، که عبارتند از: برند ایرانی لطیفی و مارک های خارجی اسپینینگ، پاندا، اسپرتک، پاور مکس، پروتئوس، تاپ فیت، جانسون، جت استریم.

در لیست زیر انواع دوچرخه های ثابت حرفه ای، با کیفیت بالا و قیمت مناسب موجود می باشد. با توجه به بودجه و نیاز خود، می توانید بهترین دوچرخه را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.