لیستینا

خرید47 مدل چتر [رنگی] و ساده بزرگ و کوچک با قیمت مناسب

هرچه هوا سردتر می شود، استفاده از لباس و تجهیزات زمستانی در بین همه افراد بیشتر می شود. یکی از مهمترین وسایل در فصل سرد، چتر است که می توان با آن به راحتی زیر برف و باران قدم زد و خیس نشد. در ابتدا فکر می کنید خرید یک چتر آسان است، که مطمئناً همینطور است، اما مانند هر وسیله ی دیگری، هنگام خرید یک سری نکات وجود دارد، که باید رعایت شود تا خرید خوبی داشته باشید. پس تا آخر با ما همراه باشید، تا با این نکات آشنا شوید.

نکات مهم هنگام خرید

انتخاب نوع : نوع چتر، اولین موردی است که هنگام خرید باید در نظر بگیرید. چتر به طور کلی به 2 دسته تقسیم بندی می شوند: کلاسیک و تلسکوپی(تاشو). چتر کلاسیک، استقامت و مقاومت بیشتری دارند. نوع دوم یعنی چتر تلسکوپی، به دلیلی اینکه به راحتی جمع و کوچک می شود، به راحتی قابل حمل است. برای کسانی که دائماً مسافرت می کنند یا زیاد پیاده روی می روند، این مدل بسیار مناسب است.

ضد آب بودن سایبان: یکی از بارزترین وظایف یک چتر خوب، این است که مردم زیر باران و برف خیس نشوند، برای اینکه چتر از این ویژگی برخوردار باشد، باید جنس سایبان آن، از نایلون یا پلی استر باشد، این دو جنس خاصیت ضد آب دارند. این جنس، آب را از خود دفع می کند، تا زیر برف و باران از شما محافظت کند تا خیس نشوید.

جنس اسکلت محصول: جنس بدنه یا جنس اسکلت، نکته مهم دیگری است که هنگام خرید، باید در نظر بگیرید. اسکلت چتر باید جنسی داشته باشد، که مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی داشته باشد. بیشتر چتر ها از استیل ضد زنگ یا از آلومینیوم ساخته شده اند، زیرا هم ضد زنگ هستند هم وزن کمی دارند. که هنگامی که این وسیله را دست می گیرید، دستتان زود خسته نشود. پس این دو جنس، ایده آل ترین جنس برای ساخت اسکلت چتر است.

قطر سایبان: هنگام انتخاب، چتری انتخاب کنید که سایبان آن قطر زیادی داشته باشد. امروزه اکثر مردم فقط از این وسیله در روز های بارانی استفاده نمی کنند، بلکه در روزهای گرم و آفتابی نیز برای محافظت از پوست خود در برابر اشعه مضر خورشید استفاده می کنند. در هر دو حالت، سایبان باید قطر زیادی داشته باشد و مقاوم و با کیفیت باشد.

دسته محصول: به طور کلی شرکت هایی که چترهای آفتابی یا غیر آفتابی تولید می کنند، حساسیت بیشتری نسبت به طراحی دسته ی محصولات تولیدی خود دارند و همواره سعی می کنند دسته ها را مطابق با ارگونومی دست انسان بسازند، تا اگر مدت طولانی خواستید از آن استفاده کنید، دستان زود خسته نشود و درد نگیرد. دسته چتر نیز به 2 دسته طبقه بندی می شود: ساده و عصایی. روی دسته های عصایی دکمه یا قفلی وجود دارد، که باعث می شود چتر شما در یک لحظه باز شود. هنگام خرید دقت کنید این دکمه کاملا سالم و نرم باشد.

قیمت : قیمت چتر زیاد تغییر نمی کند. شما با پرداخت مبلغ کمی می توانید بر اساس نیاز و سلیقه ی خود، یک چتر زیبا و باکیفیت بخرید. اما هنگام خرید، حتما به نکات توجه کنید تا بتوانید خرید خوب و رضایت بخشی داشته باشید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.