لیستینا

خرید42 مدل دراور [چوبی] شیک و زیبا با قیمت مناسب

دراور و کمد لباس وسایل مهمی در خانه هستند، این وسایل در تزیین و چیدمان، و نظم و ترتیب بخشیدن به لباس و سایر وسایل شما نفش مهمی دارند. امروزه این نوع وسایل رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی دارند، حتی شما می توانید با توجه به اندازه اتاق خواب یا محل کار خود، محصولی خاص برای خود سفارش دهید تا برای شما بسازند! در هنگام خرید چنین وسایلی باید نکاتی را رعایت کنید، تا خرید خوبی داشته باشید. پس تا آخر مقاله همراه ما باشید تا با این نکات آشنا شوید.

نکات مهم هنگام خرید 

ابعاد محصول: ابعاد محصول، اولین نکته ای است که در خرید باید در نظر بگیرید، ابعاد، شامل طول و عرض و عمق و ارتفاع دراور و کشو ها می شود. در کل شما باید محصولی انتخاب کنید که متناسب با فضای اتاق یا محل کارتان باشد، تا ظاهر خود را به خوبی نشان دهید. یعنی برای یک اتاق کوچک، دراور بزرگ اصلا مناسب نیست و جلوه ی خوبی ندارد

جنس بدنه: جنس بدنه ی محصول، دومین نکته ای است که در انتخاب و خرید باید در نظر بگیرید، که البته در این مورد انتخاب برای شما چندان سخت نیست; زیرا اکثر محصولات امروزی از چوب یا MDF ساخته می شوند. فقط در هنگام خرید، به کیفیت و مقاومت محصول توجه کنید و بر اساس سلیقه ی خود، بهترین دراور را انتخاب کنید. انواع دیگری از دراور ها نیز وجود دارند که جنس فلزی، ملامینه یا پلاستیکی دارند.

وزن محصول: معمولاً  این وسیله را نمی توان مدام در خانه جا به جا کرد. اما شما در هنگام خرید، باید محصولی انتخاب کنید که وزن مناسبی داشته باشد تا جا به جایی آن راحت تر باشد، بنابراین هنگام خرید به جنس دراور توجه کنید، زیرا با وزن، ارتباط مستقیم دارد.

تعداد کشوها و درها: تعداد کشو ها و در های دراور، نکته ی مهم بعدی است که هنگام خرید، باید در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که وظیفه اصلی این وسیله، محافظت از وسایل و لباس های شخصی شما و نظم بخشیدن به آن ها است. به همین دلیل توصیه می کنیم که این کمد، کشو و فضا های زیادی داشته باشد، تا به راحتی بتوانید وسایل و لباس ها را با نظم در آن بچینید.

پایه و جنس آن: برخی از دراور ها هیچ پایه ای ندارند. اما برخی دیگر پایه دارند، که در هر مدلی، ارتفاع پایه متفاوت است. اما مورد مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم، جنس و کیفیت پایه های آن است. زیرا ورن کل این وسیله بر روی این پایه ها است. از طرف دیگر باید دراوری بخریم که پایه های آن کف راهرو یا فرش اتاق را خراب نکند. آن دسته از خریدارانی که می خواهند دراور، به آسانی جا به جا شود، باید محصولات چرخ دار تهیه کنند.

رنگ و سبک طراحی: مورد رنگ و طرح، همیشه سلیقه ای است و انتخاب آن به خودتان بستگی دارد، اما هنگام خرید محصول، دقت کنید که رنگ و مدل دراور با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد.

قیمت : عوامل مختلفی بر قیمت دراور موثر است، که چند مورد از آن ها را در این مقاله توضیح دادیم. حالا شما باید بر اساس بودجه، سلیقه و نیاز خود، یک دراور مناسب، برای اتاق یا محل کار خود انتخاب کنید. هم چنین بهتر است بدانید، دراور را، هم می توانید به سلیقه ی خود سفارش دهید، هم می توانید آماده از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.