لیستینا

خرید 49 مدل ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی [پر قدرت] با قیمت ارزان

امروزه در اکثر خانه ها ماشین ظرفشویی دیده می شود، زیرا شستن ظرف را بسیار راحت می کند. هنگام خرید این وسیله باید نکاتی را رعایت کنید، بنابراین اگر یک ماشین ظرفشویی خوب می خواهید، تا پایان مقاله ما را همراهی کنید، با دانستن این نکات، می توانید یک ماشین ظرفشویی خوب بخرید.

ویژگی‌های مهم این وسیله

قدرت شویندگی: طبق آزمایشات انجام شده توسط برخی شرکت های که کیفیت را تعیین می کنند، بین قیمت و قدرت این وسیله، ارتباط مستقیمی وجود ندارد. یعنی این ادعا که هر چه پول بیشتری خرج کنید، قدرت وسیله شما قطعا بیشتر است، برای این مورد درست نیست. بنابراین، این مورد را با قیمت کم یا زیاد نمی توان متوجه شد. در این مورد باید مشورت کنید، تا قدرت ماشین ظرفشویی را متوجه شوید و بر اساس نیازتان مناسب ترین آن را انتخاب کنید.

صدا یا نویز: اما در این مورد باید بگوییم که قیمت با صدا رابطه ی مستقیم دارد و مانند قدرت نیست. این بدان معنی است که هر چه ماشین ظرفشویی قیمت بالاتری داشته باشد، صدای دستگاه کمتر است. بنابراین در هنگام خرید حتما به مشخصات محصول توجه کنید، اگر وجود دستگاه کم صدا و آشپزخانه ی آرام برای شما اهمیت دارد، ماشین ظرفشویی بخرید که صدای آن زیر 40 دسی بل یا (low 40 dBs) باشد.
همچنین در نظر داشته باشید که ماشین هایی که حجم صدای بالای 50 دسی بل دارند، دارای صدا و آلودگی صوتی زیادی هستند، بنابراین مناسب خانواده هایی که نوزاد یا کودک دارند، نیست.

سرعت و سایکل (چرخه): امروزه دستگاه ها، دارای قدرت ها و سرعت های متنوعی هستند. اما برای داشتن آن ها نیازی به پرداخت پول بیشتر نیست. ماشین ظرفشویی حرفه ای، دارای چرخه های مختلفی از جمله: معمولی، اکسپرس یا اتوماتیک می باشد. با این ویژگی ها می توان قدرت دستگاه را تنظیم کرد، حتی در کنترل مصرف برق نیز نقش موثری دارد. خوب است بدانید که تنظیمات سرعت نیز، بر عملکرد دستگاه تأثیر گذار است. برخی از ماشین های ظرفشویی دارای گزینه ها و قابلیت های مختلف شستشو هستند، تا بهتر ظروف شسته شوند، مانند “سنگین” برای ظروف بزرگ و بسیار کثیف، “چینی” برای ظروف حساس و “آبکشی” فقط شستشوی با آب را انجام می دهد. بنابراین هنگام خرید این وسیله گزینه ها، قابلیت ها، امکانات و سایکل را در نظر بگیرید، و بهترین ماشین را متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

سایزهای استاندارد ماشین ظرفشویی: اکثر تولید کنندگان این وسیله، ماشین ها را در اندازه های استانداردی تولید می کنند. به طوری که بیش از نیمی از ماشین های ظرفشویی، اندازه استاندارد 60 سانتی متر دارند. این استاندارد، به شما این امکان را می دهد که به راحتی این دستگاه را با نقشه های استاندارد کابینت، مطابقت دهید، که در این صورت ماشین ظرفشویی، توکار می شود. اما اگر فضای شما برای قرار دادن این وسیله، کوچک است، 60 سانتی متر، اندازه ی استاندارد شما نیست،  محصولات 45 سانتی متری یا قابل حمل (روی چرخ) برای شما مناسب است.

خوشبختانه امروزه محصولات، تنوع زیادی دارند، بنابراین انتخاب کار دشوار نیست، زیرا مدل های زیاد و سایز های متفاوتی وجود دارند، که هر سلیقه ای را پوشش می دهند.

 

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.