لیستینا

خرید 49 مدل قفل کابینت (کودک) فلزی و [مگنتی] با قیمت مناسب

برای جلوگیری از دسترسی کودکان به کابینت، باید از قفل کابینت استفاده کنید. این قفل در انواع فلزی و مگنتی موجود است و برای بستن در کابینت و در کمد جهت جلوگیری از دسترسی کودکان ، مورد استفاده قرار می گیرد. پیشنهاد می کنیم در خصوص خرید این وسیله، نکات ساده و کاربردی را به خاطر بسپارید.

قفل کابینت چیست؟ کاربرد آن چیست؟

قفل کابینت، یکی از ابزارهای اساسی برای جلوگیری از دسترسی کودکان به کابینت است. امروزه بسیاری افراد از آن استفاده می کنند. همانطور که می دانید کودکان علاقه ی زیادی به باز کردن در کمد و کابینت دارند، زیرا در یک سن خاصی، این کار برایشان جذابیت زیادی دارد. از آنجایی که انواع ظروف شکستنی و خطرناک در کابینت وجود دارد، اگر کودک در خانه دارید، باید در کابینت ها و کمد ها قفل داشته باشد، تا کودک نتواند در آن ها را باز کند، زیرا ظروف شکستنی برای کودکان بسیار خطرناک است. پس حتما برای کابینت ها قفل تهیه کنید تا بعدا باعث پشیمانی نشود.

درخرید قفل کابینت به چه مواردی توجه کنیم ؟

این قفل ها به راحتی نصب می شوند. برای استفاده از آن فقط باید برچسب پشت آن را جدا کرده و به کابینت بزنید. برای خرید قفل باید نکاتی را بدانید، که در ادامه آن ها را توضیح داده ایم. هنگام خرید دقت کنید مدلی از این قفل را انتخاب کنید که برای همه وسایل بتوانید از آن استفاده کنید. وسایلی مانند کمد، کابینت، یخچال و فریزر. زیرا همه ی وسایل برای کودکان جذاب است و می توانند سراغ همه ی آن ها بروند.

یک قفل خوب باید بسیار انعطاف پذیر باشد، تا بتوان از آن برای انواع کمدهای منحنی نیز استفاده کرد.

نحوه باز و بسته شدن قفل

قفل باید محکم باشد یعنی به گونه ای باشد که کودک حتی اگر سعی کرد، در کابینت باز نشود. قبل از اینکه قفل را بخرید ابتدا باید مدل کابینت خود را بدانید، زیرا هر قفل، برای یک مدل کابینت است. کابینت های دوتایی، تکی، مگنتی و دستگیره دار، هر کدام قفل مخصوصی برای خود دارند.

قفل ها در مدل های مختلفی تولید می شوند که شامل: مگنتی، U شکل و نواری هستند. مدل آهنربایی برای کابینت هایی با دستگیره و بدون دستگیره استفاده می شود. بهتر است بدانید که این مدل قیمت بالایی دارد. مدل های U -شکل را فقط برای کابینت های دستگیره دار و دوتایی می توان استفاده کرد. همچنین برای کابینت با دستگیره و بدون دستگیره، قفل نواری مناسب است.

در هنگام خرید قفل، چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

هنگام خرید قفل، ابتدا باید کابینت ها را بشمارید تا بدانید چه تعداد قفل باید بخرید. امروز این قفل ها در بسته های 2 تایی و 6 تایی هستند. اگر می خواهید قفل های متنوعی را ببینید و وقت گشتن ندارید، بهتر است به صورت اینترنتی مدل ها را ببینید و خرید کنید. اگر این کار را اجام دهید، در وقت شما صرفه جویی می شود. در غیر این صورت برای یافتن قفل، باید کل بازار را جستجو کنید، تا قفل مناسبی پیدا کنید.

هنگام چسباندن قفل به کمد یا کابینت، ابتدا محلی که می خواهید قفل را بچسبانید، از گرد و غبار و کثیفی تمیز کنید، تا به خوبی بچسبد. همچنین مطمئن شوید که به طور محکم به کابینت چسبانده شده است.

هنگام خرید قفل، سعی کنید برند قفل معتبر باشد. زیرا اگر از مواد و کیفیت خوبی برخوردار نباشد، کارآیی لازم را ندارد و مدت کوتاهی برای شما کار می کند.

انواع مختلف قفل برای کمد ها و کابینت های فلزی و چوبی، با برند معتبر و کیفیت خوب، در لیست زیر برای شما موجود می باشد. بر اساس نیازهای خود، می توانید بهترین مدل قفل را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.