لیستینا

خرید 49 مدل خمیر بازی [جذاب] و متنوع با کیفیت بالا با قیمت مناسب

خمیر بازی یک وسیله بازی سرگرم کننده و جذاب برای کودکان است. اگر کودک شما می خواهد با خاک رس یا خمیر بازی بازی کند، باید جنس خوب و باکیفیت تهیه کنید، زیرا انگشتان کودک مستقیماً با این مواد در تماس هستند. این وسایل بازی برای کودکان، تجربه جدید و جذابی است. در طول این بازی کودک به علایق و رویاهای خود در شکل دادن به خمیر دست می یابد. در طول بازی، کودک خمیر را لمس می کند، آن را فشار می دهد، به آن شکل می دهد، رنگ ها را ترکیب می کند و اشکال جدیدی ایجاد می کند، در نتیجه این بازی باعث افزایش قوه تخیل کودک می شود. این بازی باعث تقویت دست و انگشتان کودک می شود، اگر انگشتان کودکان تقویت شود باعث می شود در آینده به راحتی مداد دست بگیرند.

خمیر بازی علاوه بر سرگرمی و تقویت ماهیچه ها، باعث می شود قوه تخیلی و علمی کودک نیز افزایش یابد. در این صورت، ریاضی را نیز در آینده به خوبی یاد می گیرند، حتی باعث می شود به رویا های خود نزدیک تر شود، زیرا هر چه می خواهد با خمیر می سازد. ساختن یک کره یا مربع با خمیر ممکن است فقط برای سرگرمی باشد، اما ساخت این اجسام هندسی مبهم، باعث می شود در آینده ریاضی و هندسه را خوب یاد بگیرد.

خمیر بازی آریا

خمیر بازی چه تاثیراتی روی کودکان دارد ؟

بازی با خمیر عضلات کودکان را تقویت می کند، وقتی عضلات تقویت شوند، معمولاً در طول بازی اگر زمین بخورند، هیچ خطری برای آن ها ایجاد نمی شود.

خمیر بازی باعث کاهش تنش و رقابت در بین کودکان می شود و تمرکز آن ها را بالا می برد. مقدار انرژی اضافه ای که کودک دارد، با این بازی و فشردن خمیر آزاد می شود، در نتیجه کودک آرام می شود، مهم نیست که فرزندان شما چند ساله باشند. هنگام بازی با خمیر، آن ها رنگ ها یا اشیاء جدید را یاد می گیرند و ایجاد می کنند و تخیل و تفکر خود را به روش های جدید گسترش می دهند.

علاوه بر خمیر بازی، کودکان معمولاً از چیزهایی در اطراف خود استفاده می کنند. به این ترتیب آن ها با کمک این وسایل، ایده های خود را ایجاد می کنند. با این کار ، چشم و دست آن ها هماهنگ تر با هم کار می کند. به عنوان مثال، با یک چاقوی پلاستیکی آن ها می توانند خمیر خود را نصف کنند.

فرزندان ما هنگامی که می خواهند بازی کنند، در کنار یک برادر یا خواهر یا حتی پدربزرگ و مادربزرگ می نشینند و هنگام بازی مهارت های جدیدی را می آموزند. آن ها غالباً ایده هایی که در ذهنشان هست، درست می کنند و در حالی که از آن لذت می برند، افکار و ایده های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، این کار باعث افزایش خلاقیت و مهارت های اجتماعی آن ها می شود.

افزایش سطح علم و دانش کودکان

خمیر بازی باعث می شود کودکان علاقه مند به یادگیری شوند. این بازی به شما چیز های جدیدی می آموزد، مثل اشکال، اندازه ها و شمارش. به عبارت دیگر، بازی با خمیر به کودکان ریاضی را ساده تر آموزش می دهد.

در دنیای فناوری، کودکان بیشتر به تلفن های همراه، تلویزیون، رایانه و تبلت علاقه مند هستند. اما هنگامی که بچه ها تلویزیون تماشا می کنند، اگر با خمیر نیز بازی کنند، وابستگی آن ها به کارتون و تلویزیون کم می شود. علاوه بر این، آن ها می توانند بیشتر و راحت تر با همسالان خود ارتباط برقرار کنند و تنها نباشند.
در لیست زیر انواع خمیر بازی در طرح های رنگارنگ و سایزهای مختلف موجود می باشد. با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید بهترین مدل را برای کودکان خود بخرید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.