لیستینا

خرید 49 مدل تی شرت آستین بلند مردانه ساده و یقه دار [اسپرت] با قیمت ارزان

تی شرت ها محبوبیت زیادی بین افراد دارند و به فصل یا بازه زمانی خاص محدود نمی شوند. مردان خوش سلیقه، علاقه زیادی به تی شرت آستین بلند دارند. امروزه تیشرت ها در طرح ها و جنس های مختلفی تولید می شوند و در دو مدل آستین کوتاه و آستین بلند موجود می باشند. شما باید بر اساس نیاز و سلیقه ی خود، تیشرت بخرید. در این مقاله نکات مهمی در مورد تیشرت آستین بلند وجود دارد. با دانستن این نکات می توانید یک تیشرت آستین بلند مردانه ی خوب بخرید. پس تا آخر مطالب همراه ما باشید.

نکات مهم هنگام خرید تی شرت آستین بلند مردانه

سایز مناسب: سایز لباس، اولین نکته ای است که در هنگام خرید هر لباسی باید به آن توجه کنید. برای این منظور، اگر به صورت حضوری خرید می کنید، تی شرت را بپوشید تا مطمئن شوید تیشرت متناسب شما است. اگر می خواهید این نوع لباس را به صورت آنلاین خریداری کنید، بهتر است به سایزهای موجود در توضیحات دقت کنید. سپس تی شرت را انتخاب کنید، چون لباس شما آستین دار است، ابتدا به قد دست خود دقت کنید، که آستین لباس برای شما بلند یا کوتاه نباشد، سپس تی شرت را بخرید.

 

جنس و دوخت لباس: جنس تی شرت، نکته ی دیگری است، که در خرید تی شرت آستین بلند مردانه باید به آن توجه کنید. امروزه تی شرت های مردانه از جنس های مختلفی تولید می شوند، که عبارتند از: پلی استری، پشمی، نخی ، پنبه ای و … .
شما بر اساس سلیقه و نیاز خود، می توانید هر جنسی را انتخاب کنید. اما ابتدا دوخت و کیفیت تی شرت را در نظر بگیرید.

شکل یقه: اساسا این لباس دارای سه نوع یقه گرد، هفت، برگردان است. انتخاب طرح و مدل یقه، سلیقه ای است.

جیب: این نوع تی شرت معمولا جیب ندارد. با این حال، اگر یک تی شرتی می خواهید که جیب داشته باشد، می توانید آن را در بازار پیدا کنید.

نحوه بستن: نحوه بستن تی شرت، نکته ی مهمی است که هنگام خرید تی شرت آستین بلند مردانه، باید در نظر بگیرید. این مورد نیز بر اساس سلیقه ی شما است، که تی شرتی که می خرید، زیپ دار باشد یا دکمه دار یا جلو بسته.

رنگ لباس: رنگ لباس نیز کاملا سلیقه ای است، اما در انتخاب رنگ تی شرت، بهتر است ابتدا به رنگ پوست بدن خود دقت کنید، سپس رنگ را انتخاب کنید. مثلا اگر رنگ پوست شما روشن است، لباس های رنگ تیره برای شما مناسب است و اگر رنگ پوستتان تیره است، لباس های رنگ روشن برای شما مناسب است.

قیمت تی شرت آستین بلند مردانه: مواردی مانند برند محصول، جنس محصول، کیفیت محصول، کیفیت دوخت، روی قیمت تیشرت مردانه موثر است.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.