لیستینا

خرید 49 مدل ترمز فرش رولی و گیپوری [با کیفیت] و قیمت مناسب

ترمز فرش، وسیله ای عالی، مفید و کاربردی برای ثابت نگه داشتن فرش است، که امروزه در خانه ها بسیار دیده می شود. مردم برای ثابت نگه داشتن فرش های خود، این وسیله را تهیه می کنند. اگر قصد خرید این ابزار کاربردی را دارید، بهتر است ابتدا چندین نکته مهم و کاربردی را در رابطه با خرید این محصول به خاطر بسپارید.

ترمز فرش چیست؟ کاربرد آن چیست؟

برای ثابت نگه داشتن فرش، از ترمز فرش استفاده می شود. که امروزه اکثر مردم آن را تهیه می کنند. در سبک معماری خانه ها و آپارتمان های امروزی، کف ساختمان، بیشتر از مصالحی مانند سرامیک است. سرامیک سر است، به همین دلیل برای ثابت نگه داشتن فرش بهتر است از این وسیله استفاده شود. اگر از ترمز فرش استفاده کنید، هنگام راه رفتن یا حرکت، فرش ها و موکت ها به هم نمی ریزند.

از این رو امروزه استفاده از ترمز فرش، به عنوان راهکاری کاربردی و کلیدی است، که از جمع شدن فرش و موکت جلوگیری می کند. بیشترین استفاده از این وسیله در زیر فرش های سبک در سایزهای کوچک، قالیچه و پادری است. در برخی موارد از این وسیله در داخل کابینت و یخچال نیز استفاده می شود.

بهترین جنس ترمز فرش در بازار کدام است ؟

ترمزهای فرش معمولا از موادی مانند پلاستیک نرم و سیلیکون، و در برخی موارد از فوم است. این محصول را می توان با قیمت بسیار پایین تهیه کرد. این وسیله را می توان در چهار گوشه ی فرش قرار داد، یا به صورت طولی در زیر فرش گذاشت، تا از حرکت فرش جلوگیری کند.

انواع این محصول در بازار کدام است ؟

ترمز فرش متری، چسب ندارد و قطر آن بزرگ است، بنابراین هنگام قرار دادن در زیر فرش، یک برآمدگی ایجاد می کند که زیبا نیست. ترمز فرش انواعی دارد: رولی و گیپوری. بنابراین، با مراجعه به فروشگاه های پلاستیک فروشی، می توانید هر نوعی از آن را که نیاز دارید، تهیه کنید.

چگونه از ترمز فرش استفاده کنیم؟

در هر دو طرف این ترمز ها، مواد چسبنده ای وجود دارد، که باعث می شود این وسیله به فرش و موکت بچسبد، در این حالت فرش ثابت می ماند. این نوع محصول به شکل متری هم موجود است، اما معایبی دارد که در بالا عنوان کردیم. بهتر است بدانید ترمز فرش را می توانید در خانه با کمترین قیمت تهیه کرد. فقط برای چسباندن پارچه به فرش، نیاز به چسب حرارتی دارید، هم چنین باید مقداری هم پارچه ی سیلیکونی داشته باشید.

البته نباید از چسب داغ در فرش های ماشینی ساخته شده از ابریشم، پلی استر و BCF استفاده شود، زیرا در صورت استفاده، بافت فرش خراب می شود. چسب حرارتی را فقط می توان برای فرش های اکریلیک استفاده کرد. بعضی اوقات افراد برای فیکس کردن فرش روی سرامیک، از چسب های حرارتی استفاده می کنند و فرش را روی سرامیک می چسبانند.

این کار می تواند فرش را فیکس کند، اما هنگامی که شما نیاز به انتقال فرش به قسمت دیگری از خانه دارید، چسب باقی مانده روی سرامیک پاک نمی شود و همان طور باقی می ماند، در این صورت جلوه ی زیبایی ندارد.

انواع مختلف ترمز فرش در مدل های مختلف در لیست زیر موجود می باشد. با توجه به نیاز خود و تعدادی که می خواهید، می توانید بهترین مدل آن را تهیه کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.