لیستینا

خرید 48 مدل سوتین زنانه ساده و طرح دار [با کیفیت] با قیمت مناسب

سوتین زنانه، یکی از لباس های مهم برای خانم ها است که در طول روز خانم ها و دختران از آن استفاده می کنند، پس باید در انتخاب آن توجه داشته باشید.

سوتین زنانه چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

سوتین یک لباس زیر محبوب برای خانم ها است، زیرا باعث فرم دادن به سینه ها می شود. این لباس به دلیل اینکه تماس مستقیم با بدن دارد، باید هنگام خرید دقت کنید که جنس خوب و با کیفیتی داشته باشد، به سایز آن نیز توجه داشته باشید. زیرا بسیاری از خانم ها اندازه مناسب را برای این لباس نمی دانند.

معمولاً خانم ها در خرید همه لباس ها سایز خود را می دانند و به سایز توجه زیادی دارند، اما در انتخاب لباس زیر توجه زیادی ندارند. در این مقاله به نکات مربوط به اندازه گیری لباس زیر نیز می پردازیم، بنابراین تا پایان مقاله با ما بمانید تا این نکات یاد بگیرید و خرید بهتری داشته باشید و لباس مناسب اندازه ی خود را تهیه کنند..

در هنگام خرید سوتین به چه نکاتی توجه کنیم ؟

هنگام خرید سوتین، ابتدا باید سایز خود را بدانید، با یک متر می توانید سایز خود را متوجه شوید. با اندازه گیری قسمت زیر سینه، دور و کاپ سینه می توانید به راحتی از سایز خود مطلع شوید و سوتین مناسبی برای خود بخرید.

انواع سوتین کدام است ؟ کدام یک مناسب ما است ؟

امروزه سوتین ها در انواع و مدل های زیادی تولید شده اند. که عبارتند از: سوتین های زنانه ژله ای و اسفنجی، مدل های ساده و فنری و حتی مدل جک دار. اما کدام یک از این مدل ها بهتر است و برای چه موقعیتی مناسب است؟ هر مدل سوتینی، برای موقعیت خاصی استفاده می شود. به طور کلی خانم ها باید در طول روز سوتین نخی راحت و بدون فنر بپوشند. هم چنین به یاد داشته باشید که هنگام خواب از سوتین استفاده نکنید.

سوتین های اسفنجی

سوتین های اسفنجی برای فرم دادن به سینه عالی است. پس برای افرادی که سینه کوچک دارند یا فرم سینه ی خوبی ندارند، بهتر است از این نوع سوتین استفاده کنند. زیرا این مدل ها باعث بزرگ تر نشان دادن سینه می شود و آن را خوش فرم نگه می دارد. سوتین اسفنجی در فصل تابستان به علت گرمای زیاد مناسب نیست.

سوتین زنانه فنری

سوتین های فنری نیز برای حفظ بهتر فرم سینه ها استفاده می شود، اما این نوع لباس های زیر می توانند به بدن فشار وارد کنند، بنابراین برای استفاده ی همیشگی مناسب نیست. همچنین بهتر است بدانید خانم هایی که کیست سینه دارند نباید از این نوع سوتین ها استفاده کنند، اگر هم می خواهند استفاده کنند، مدل اسفنجی بدون فنر برای آن ها مناسب است.

سوتین های دخترانه جک دار

سوتین های جک دار برای بهبود فرم سینه ها استفاده می شود و برای خانم هایی که سینه های آویزان دارند، مناسب است. بنابراین باید با توجه به فرم بدن و موقعیت یا مهمانی، سوتین مناسبی انتخاب کرد. همچنین دقت داشته باشید هنگام انتخاب سوتین، ابتدا به راحتی خود فکر کنید.

سوتین های پوش آپ

سوتین پوش آپ که به آن سوتین لیفت دهنده نیز می گویند، سینه ها را بهم نزدیک می کند و بالا می برد. پس در کل این سوتین، فرم سینه ها را زیباتر می کند. این سوتین باعث جذاب تر شدن استایل و اندام شما می شود. این نوع سوتین سینه را بزرگتر نشان می دهد، زیرا داخل آن از پد و اسفنج استفاده شده است. به همین دلیل این مدل بین خانم ها محبوبیت زیادی دارد.

سوتین های تی شرتی

اکثر خانم ها این مدل سوتین را دارند. این نوع سوتین برای استفاده ی روزانه بسیار مناسب است، زیرا کاملا راحت است. کاپ این نوع سوتین صاف و بدون درز است.

در لیست زیر انواع سوتین های ساده و طرح دار و اسپرت و مجلسی، در طرح های شیک و جذاب برای شما موجود می باشد. با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید از بین مدل های زیر، بهترین مدل را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.