لیستینا

خرید 47 مدل قایق بادی مقاوم و [ایمن] با کیفیت بالا و قیمت مناسب

قایق بادی وسیله ای جذاب برای تفریحات آبی است، که در رودخانه، دریا و دریاچه قابل استفاده است. این دستگاه انواع مختلفی دارد و از آنجایی که ارتباط مستقیمی با آب و سلامت ما دارد، بهتر است نکات ساده و کاربردی را برای انتخاب درست آن به خاطر بسپاریم.

قایق بادی چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

قسمتی از بدنه ی قایق بادی از محفظه های نرم و انعطاف پذیر پر از گاز یا هوا ساخته شده اند، این قایق ها وزن کمی دارند. یکی از تفریحات ​​لذت بخش است که می توان آن را در 4 فصل مختلف سال انجام داد، قایق سواری است. این قایق ها توسط یک ساختار پیشرانش حرکت می کند، به این قایق ها قایق بادی موتوری نیز می گویند. نوع دیگری که توسط پارو حرکت می کند، قایق بادی پارویی نامیده می شود. از این قایق ها در آب های خروشان نیز می توان استفاده کرد.

این قایق یک وسیله نقلیه تفریحی آبی است. این قایق ها از نظر وزنی سبک هستند و قیمت پایینی دارند، بنابراین همه می توانند آن را برای خود تهیه کنند و با این تفریح لذت ببرند. این قایق ها را از PVC مقاوم چند لایه می سازند. این محصول به گونه ای ساخته شده است که اگر برای مدتی از آن استفاده نمی کنید، می توانید آن را تا کرده و در بسته بندی کوچک خود بگذارید. پدل بورد، فلای بورد، کیبل اسکی، پاراسل و کایت برد، از ورزش های آبی تفریحی هستند، که می توانید آن ها را با این قایق ها انجام دهید.

از جنس این قایق ها مطمئن باشید ،زیرا بسیار محکم و بادوام هستند، بنابراین می توان به راحتی از آن  ها در آب های عمیق و حتی خروشان استفاده کرد.

آیا این قایق ها ایمن هستند ؟

امروزه ایمنی قایق های بادی افزایش یافته است، زیرا دارای محفظه های بادی زیادی هستند، بنابراین اگر گوشه ی قایق سوراخ شود، محفظه های دیگر هنوز پر از هوا هستند و هیچ تاثیری بر روی ایمنی قایق نمی گذارد. یعنی احتمال غرق شدن قایق صفر است و همچنان حرکت می کند. به همین دلیل، قایق های بادی برای آب های خروشان نیز مناسب هستند، زیرا ایمنی بالایی دارند. این قایق ها استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارند. برخی از قایق ها می توانند حداکثر 6 نفر را با خود حمل کنند.

این قایق ها از ویژگی ها و مزایای زیادی برخوردار هستند که شامل موارد زیر است:
بسیار سبک و کوچک هستند، برای استفاده در سدها، دریا و آب های عمیق و خروشان بسیار ایمن و قابل اعتماد هستند، قیمت کمی دارند و حمل و نقل بسیار آسانی دارند، به راحتی در صندوق عقب یا باربند قرار می گیرند.

یک قایق بادی باید بدنه ی محکم و بادوامی داشته باشد، زیرا با این قایق ها در آب هستیم، بنابراین باید کاملا به آن اطمینان داشته باشیم و ایمن باشند.

این قایق ها مانند قایق های فایبرگلاس هستند، بنابراین برای کارهایی مانند ماهیگیری، تفریح ​​و پلیس دریایی مناسب هستند. امروزه، این قایق ها دارای انواع مختلفی هستند و توسط شرکت های اینتکس و بست وی تولید می شوند.

مزایا و معایب

قایق های بادی مزایای بسیاری دارند، اما علاوه بر این مزایا ، معایبی نیز دارند. اگر این قایق ها به شی تیزی بخورند، سوراخ می شوند، اما خوب است بدانید که می توانید آن را با چسب تعمیر Intex برطرف کنید. بدنه ی بسیاری از قایق ها از PVC، فایبرگلاس و آلومینیوم پی وی سی است. این قایق ها با این جنس ها، از قایق های بادی با دوام تر هستند و طول عمر بیشتری دارند. علاوه بر این، بدنه این محصولات دارای سه دریچه هوای جداگانه است، به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردار هستند. زیرا در صورت سوراخ شدن یک قسمت، به دلیل وجود سه دریچه هوا مجزا، قسمت های دیگر از فرو رفتن قایق در آب جلوگیری می کند.

لوازم همراه قایق های بادی کدام است ؟

اکثر قایق های بادی لوازم جانبی دارند که عبارتند از: پمپ باد برای باد کردن، یک جفت پارو برای حرکت قایق، طناب نجات، وصله تعمیر، باد سنج و کیف حمل.

همه ی این وسایل به صورت جداگانه فروخته می شوند. تعدادی از قایق های بادی فوق حرفه ای هستند که می توانید موتورهای برقی یا بنزینی را روی آن ها نصب کنید، در این صورت سرعت قایق شما افزایش می یابد.

 

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.