لیستینا

خرید 47 مدل بهترین ساندبار سینمای خانگی ایرانی و خارجی با [کیفیت] با قیمت ارزان

ساندبار، یکی از مهم ترین وسایل صوتی است، که امروزه در کنار تلوزیون ها دیده می شود، تا صدای فیلم و موسیقی در همه جای خانه به گوش برسد. امروزه ساندبار تقریباً در اکثر خانه ها دیده می شود و دارای انواع مدل ها و قابلیت های صوتی و تصویری است، اما شما باید ابتدا محیط و نیاز خود را در نظر بگیرید، سپس آن را انتخاب کنید. در این مقاله نکات مهمی در مورد سینمای خانگی یا ساندبار وجود دارد، که با دانستن آن ها می توانید خرید خوبی داشته باشید، پس تا آخر مقاله ما را همراهی کنید.

نکات مهم هنگام خرید سینمای خانگی و ساندبار

ظاهر و نمای خارجی بلندگوها: شاید در نگاه اول، اسپیکر از نظر برخی افراد زیبا به نظر نرسد و از نظر افراد دیگر، زیبا باشد، اما حقیقت این است که ظاهر اسپیکر اهمیت ندارد، زیرا وسیله ای برای تزیین خانه نیست و برای جلب نظر استفاده نمی شود. آنچه مهم است، خروجی بلندگو است که صدا را به همه جا برساند.

کانال های بیشتر صوتی: نکته مهمی که در هنگام خرید ساندبار باید به آن توجه کنید، این است که در ساندبار از چند کانال بلندگو استفاده شده است!
به این موضوع توجه کنید که اگر بلندگوی سیستم، چندین کانال صوتی داشته باشد، شما شنونده دقیق تری نسبت به امواج صوتی کوتاه و بلند خواهید بود. امروزه سینمای خانگی دارای مدل های متنوعی است که عبارتند از: مدل های ۱.۲، ۱.۵ و ۱.۷ ، عدد اول سمت چپ نشان دهنده ی تعداد ساب ووفر و عدد بعدی نشان دهنده ی تعداد بلندگو است.

برخورداری از ریموت کنترل: داشتن ریموت، نکته مهم دیگری است، که در هنگام خرید ساندبار باید به آن توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید هنگامی که می خواهید صدای اسپیکر را کم یا زیاد کنید، بهتر است از راه دور این کار انجام شود، زیرا در غیر این صورت باید با دکمه های اسپیکر این کار را انجام دهید، که باعث می شود گوش شما آسیب ببیند. به همین دلیل، داشتن ریموت برای بلندگو ها خیلی مهم است.

میزان فضای محیط: توانایی تولید صدا نسبت به میزان فضا، یکی دیگر از نکات مهمی است، که بدون در نظر گرفتن جنبه های فنی سیستم پخش خانگی باید به آن توجه کرد. اگر از ساندبار می خواهید در محیط کوچک استفاده کنید، اسپیکر را کوچک انتخاب کنید، زیرا اگر بزرگ باشد، باعث می شود از صدای فیلم و موسیقی لذت نبرید و در اصل باعث شده فقط پولتان هدر داده شود. البته برعکس این موضوع نیز وجود دارد، یعنی برای فضاهای بزرگ، یک اسپیکر بزرگ مناسب است، در این صورت می شود از تماشای فیلم لذت ببرید.

قیمت ساندبار: تمامی موارد فوق و البته سایر موارد در قیمت ساندبار تاثیر می گذارد. امکانات استفاده شده در سینمای خانگی، تعداد باندها و همچنین نوع طراحی باند، باعث تغییر در قیمت ساندبار می شود. امروزه شرکت های زیادی این وسیله را تولید می کنند، که شما می توانید یکی از محصولات صوتی آن ها را خریداری کنید، اما ابتدا باید نظر و بودجه ی خود را در نظر بگیرید، سپس بلندگویی انتخاب کنید که قابلیت اتصال به تمام تلوزیون ها را داشته باشد. اما بهتر است بدانید که اگر بلندگو و تلوزیون از یک برند باشد، بهتر و مناسب تر است.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.