لیستینا

خرید 46 مدل ساک ورزشی چرمی و پلاستیکی [با کیفیت] با قیمت مناسب

اگر اهل ورزش هستید، به خوبی می دانید که هر ورزشی، وسایل و لباس مخصوصی دارد. بنابراین ورزشکار چه مبتدی و چه حرفه ای، به کیف یا ساک ورزشی نیاز دارد، تا این وسایل را در آن قرار دهد. هنگام خرید ساک ورزشی باید نکاتی را در نظر بگیرید تا خرید خوبی داشته باشید، پس برای دانستن این نکات، تا آخر با ما همراه باشید.

نکات مهم هنگام خرید ساک ورزشی

جنس محصول: جنس کیف، اولین نکته ای است که در هنگام خرید ساک ورزشی باید در نظر بگیرید. امروزه ساک های ورزشی جنس های مختلفی دارند. ساک ها یا جنس پلاستیکی دارند یا از چرم طبیعی و مصنوعی ساخته شده اند. کیف هایی که از پلاستیک ساخته شده اند نسبت به کیف های چرمی، وزن کمتری دارند، اما از طرفی عمر ساک ورزشی چرمی، بیشتر از نوع پلاستیکی آن است.

استحکام و دوام آن: استحکام و مقاومت ساک، دومین نکته ای است که هنگام خرید ساک ورزشی باید در نظر بگیرید. در هنگام خرید کیف ورزشی به اتصالات و زیپ ها توجه کنید. همچنین دقت کنید که کیف، جنس و دوخت با کیفیتی داشته باشد و زیپ ها و اتصالات آن، پلاستیکی نباشند و جنس فلزی داشته باشند، که زود خراب نشوند! همچنین نحوه و نوع دوخت کیف را نیز می توان از دیگر عواملی دانست، که استحکام و دوام محصول را به شما نشان می دهد.

میزان تحمل وزن کیف: اینکه ساک ورزشی شما، چقدر می تواند وسایل شما را بدون پارگی کیف و تغییر شکل در حالت اولیه خود، نگه دارد و حمل کند، نکته ی بسیار مهمی است که باید در هنگام خرید در نظر بگیرید. البته ابتدا باید وسایل خود و اطلاعاتی که فروشنده در مورد کیف به شما می دهد را در نظر بگیرید، سپس یک ساک ورزشی مناسب برای خود بخرید.

نوع زیپ ها: تعداد، اندازه و نوع زیپ ها، نکته ی مهم دیگری است که در خرید ساک باید در نظر بگیرید. قطعا کیف هایی که دارای دو زیپ برای باز و بسته شدن جیب اصلی هستند، گزینه ی بهتری برای انتخاب به حساب می آیند. همچنین بهتر است بدانید که هر چه اندازه زیپ ها بزرگتر باشد، کیفیت و دوام آن ها بهتر است.

قسمت های جداکننده: ساکی مناسب است که چندین جیب مختلف با یک یا دو لایه مجزا در محفظه اصلی داشته باشد، تا بتوانید وسایل و لباس های ورزشی خود را به صورت منظم، در آن بگذارید.

برخورداری از جنس با رویه تنفس پذیری: در هنگام ورزش، ورزشکار زیاد عرق می کند. بنابراین بهتر است هنگام خرید یک کیف ورزشی مناسب با قابلیت تنفس پذیری انتخاب کند، که اگر لباس خیس و عرق کرده در آن قرار داد، رطوبت آن کم شود و بوی نامطبوع آن از محفظه های کیف بیرون برود.

قیمت کیف ورزشی: قیمت ساک ورزشی توسط موارد زیادی مشخص می شود، که عبارتند از:  جنس و کیفیت پارچه و دوخت کیف، تعداد جیب، اندازه کیف، میزان تحمل وزن، مقاومت در برابر آب و …. .

با این حال همیشه باید به یاد داشته باشید که محصولات و تجهیزات مورد نیاز خود را با توجه به نیازی که دارید، خریداری کنید. اگر از کسانی هستید که فقط هفته ای یک بار به باشگاه می روید، کیف های ارزان قیمت برای شما گزینه ی خوبی است.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.