لیستینا

خرید 45 مدل کاپشن ورزشی مردانه زیبا و [با کیفیت] با قیمت مناسب

هر مردی برای ورزش در ارتفاعات و یا در هوای بسیار سرد به یک کاپشن ورزشی گرم نیاز دارد، که قطعا با سایر کاپشن های بهاره و زمستانی که مردان به صورت روزانه استفاده می کنند، تفاوت هایی دارد. خرید کاپشن ورزشی مردانه با توجه به رشته ورزشی شما قابل انجام است، که البته بحثی کاملا تخصصی است. ما فقط در این مقاله، نکات مهمی را که هنگام خرید باید رعایت کنید به شما می گوییم، تا خرید خوبی داشته باشید

نکات مهم هنگام خرید کاپشن ورزشی مردانه
اندازه کاپشن

سایز و اندازه، اولین نکته ای است که در خرید کاپشن ورزشی مردانه باید در نظر بگیرید. این کاپشن ها یا فری سایز هستند یا مانند سایر لباس ها سایز بندی دارند. به یاد داشته باشید که سایز هر نوع لباس، مخصوصاً برای استفاده ورزشی، برای ابعاد بدنی شما بسیار مهم است. همچنین باید به قد کاپشن مورد نظر نیز توجه کنید. کاپشن های ورزشی دارای قد های متفاوتی هستند: روی زانو، زیر زانو و بالای زانو.

متناسب با رشته ورزشی

هنگام خرید، اول از همه باید مشخص کنید که آیا می خواهید یک کاپشن ورزشی ساده بخرید یا به یک کاپشنی نیاز دارید که در سرمای طاقت فرسا آن را بپوشید ؟! این سوالی است که هر خریداری باید جواب آن را بداند. زیرا کاپشن های ورزشی دارای مدل های مختلفی هستند، برای رشته هایی مانند کوهنوردی و یا اسکی، باید بهترین و مجهزترین کاپشن را خرید.

جنس کاپشن

جنس کاپشن، نکته ی مهم دیگری است که در خرید کاپشن ورزشی مردانه باید در نظر بگیرید. که البته محصول باید با ورزش مورد نظر، متناسب باشد. با این حال؛ به یاد داشته باشید که کاپشن شما، هر جنسی که دارد، باید انعطاف پذیر و قابلیت تنفس پذیری بالایی داشته باشد. علاوه بر همه ی این موارد، بهتر است کاپشن رویه ضد آب داشته باشد، تا بتوانید در شرایط بارانی هم آن را بپوشید.

وزن کاپشن

وزن محصول، نکته ی مهم دیگری است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. کاپشن ورزشی شما باید وزن مناسبی برای هر نوع استفاده ای که در نظر دارید، داشته باشد، تا بتوانید هنگام پوشیدن و حمل آن راحت باشید. فراموش نکنید که کاپشن های ورزشی سنگین، می توانند خیلی زود شما را خسته کنند.

کیفیت دوخت لباس

در هنگام خرید حتما به درزها و دوخت کاپشن دقت کنید، که با کیفیت باشد. به یاد داشته باشید به کاپشنی می توانید با کیفیت بگویید که دوخت بادوامی داشته باشد و در صورت انجام شدیدترین حرکات بدنی، دچار پارگی نشود.

کلاه و جیب محصول

اینکه کاپشن ورزشی کلاه دار باشد یا نه، موردی است که به سلیقه و نظر شما بستگی دارد، اما اینکه این نوع لباس های ورزشی تعدادی جیب داشته باشند یا نه، موضوعی سلیقه ای نیست. اگر کاپشن شما جیب داشته باشد، می توانید وسایل شخصی خود را در آن بگذارید، در صورت نیاز به وسایل، در دسترس شما قرار دارند.

در مورد کلاه نیز بهتر است مدل هایی بخرید که کلاه داشته باشند، اما بتوانید در شرایطی که کلاه نمی خواهید، آن را از کاپشن جدا کنید. همچنین فراموش نکنید که نحوه بسته شدن جیب های کاپشن، تعداد و عمق هر یک از جیب ها نیز، بسیار مهم است.

 

راهنمای نگهداری از کاپشن ورزشی مردانه
برای افزایش طول عمر و حفظ کیفیت کاپشن ورزشی مردانه، بهتر است قبل از شستن، نحوه ی شستشوی آن را بدانید. اگر نمی توانید آن را بشویید، کاپشن را به خشک شویی ببرید.
البته توجه داشته باشید که هرگز کاپشن ورزشی یا هر نوع لباس ورزشی دیگری نباید اتو شود یا در خشک کن ماشین لباسشویی خشک شود.
از مچاله کردن کاپشن و قرار دادن آن در کیف ورزشی نیز خودداری کنید و سعی کنید با نرمی با کاپشن رفتار کنید؛ که زیپ ها و دکمه و بند های آن خراب نشود.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.