لیستینا

خرید 41 مدل باند بوکس اصل و [حرفه ای] با قیمت مناسب

بهترین وسیله برای اینکه از صدمه دیدن در ورزش های هیجان انگیز و خشن جلوگیری شود، باند بوکس است. در این مقاله نکات و اطلاعات کاملی در مورد این باند ها وجود دارد. امروزه مدل ها و برند های متنوعی از باند بوکس ها موجود می باشد، بنابراین یک بوکسور نمی تواند به سرعت باند بوکس خوب انتخاب کند، بنابراین پیشنهاد می کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید، تا این نکات را بدانید.

مهمترین دلیل استفاده از باند بوکس چیست ؟

اولین سؤالی که هر بوکسور مبتدی در ذهنش ایجاد می شود، این است که چرا باید از باند بوکس استفاده کند؟ استخوانها و مفاصل دست، به ویژه مچ دست، بر اثر ضربه به کیسه بوکس به شدت ممکن است مجروح شود. به همین دلیل، باید یک باند محکم روی دست بسته شود، تا فاصله بین مفاصل و استخوان ها را کاهش دهد. در این حالت استخوان ها مستحکم تر می شود و در صورت ضربه اشتباه، مچ دست آسیب نمی بیند.

طول باند بوکس باید چند متر باشد ؟

امروزه باند ها در متراژ های مختلفی وجود دارند. معمولاً این باند ها حداقل 2 متر هستند و حداکثر 5 متر. یعنی باند ها به این ترتیب در بازار وجود دارند: 2 متر، 2.5 متر، 4 متر، 4.5 متر و 5 متر. همچنین، این باند ها با عرض های 2 سانتی متری و 5 سانتی متری در بازار وجود دارند، که باید با توجه به اندازه دست خود، عرض و طول آن را انتخاب کنید. نمی توان گفت که چه عرض و چه طولی مناسب است، زیرا هر کس که می خواهد باند بخرد، باید با توجه به اندازه ی دست خود، بهترین اندازه را انتخاب کنند. مثلا برای نوجوانان، زنان و بوکسورهای سبک وزن با دست های کوچکتر، باند هایی با طول و عرض کوچک مناسب است، و برای بوکسورهای سنگین وزن و کسانی که دارای دست های بزرگ هستند، باند های بزرگتر مناسب است، زیرا، بوکسور سنگین وزن با دست بزرگ، باند بوکس 2 متری برایش کافی نیست.

چقدر باید باند را محکم ببندیم ؟

برای اینکه بین مفاصل، فاصله کم شود و مفاصل مستحکم شود، باید باند را محکم ببندید، اگر بانداژ شل باشد، قطعا برای مفاصل فایده ندارد و محافظی برای استخوان ها نیست، در این صورت با حالت عادی تفاوتی ندارد. هم چنین دقت داشته باشید که باند را خیلی سفت نبندید، زیرا خون باید در حین ورزش در دست شما جریان داشته باشد، اگر آن را محکم ببندید، خون به دست شما نمی رسد. در طول یکی دو ساعتی که تمرین می کنید، اگر بند را خیلی محکم بسته باشید، نمی توانید به درستی تمرین کنید، زیرا خون در دست شما جریان پیدا نمی کند. پس هنگام بستن باید مراقب باشید که باند خیلی شل یا سفت نباشد، تا خون رسانی به درستی انجام شود و تمرین های شما به خوبی و به درستی انجام شود.

نحوه بستن باند بوکس چگونه است ؟

آموزش های ویدئویی بستن باند بوکس را در همه جا می توانید تماشا کنید. البته هر بوکسوری به روش خود، باند را می بندد و شاید هر کسی یک روش خاصی برای بستن باند بلد باشد. اما در تمام این روش ها، یک نکته ی مهم وجود دارد که در هنگام بستن باید آن را در نظر بگیرید، اینکه بانداژ باید کاملا مفاصل انگشتان به خصوص مچ را بپوشاند و سفت کند، تا در هنگام ضربه آسیبی به آن وارد نشود.

انواع مختلفی از این محصول، در مدل های ساده و مدل های دستکشی برای مسابقات آماتور و حرفه ای، در لیست زیر موجود می باشد. با توجه به نیاز و سلیقه ی خود می توانید مناسب ترین مدل باند بوکس را، انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.