لیستینا

خرید 49 مدل اکشن فیگور ارزان قیمت از شخصیت های [فانتزی] و دوست داشتنی

اکشن فیگور، مجسمه ای است که از شخصیت های محبوب ورزشی، سینمایی، کارتونی و … ساخته شده است، و قابلیت خوبی که دارد این است،که قسمت های مختلف بدن آن حرکت می کند. به عنوان مثال، اندام ها یا سر مجسمه می تواند حرکت کند. بسته به ویژگی های هر مجسمه، ممکن است تا چندین میلیون، هزینه داشته باشد!

اکشن فیگور چیست ؟ از چه زمانی محبوب شد ؟

اکشن فیگور، به نوعی مجسمه یا اسباب بازی گفته می شود که اندازه آن از مدل اصلی، کوچکتر باشد. این مجسمه معمولاً از شخصیت هایی که در سینما، تلویزیون، بازی های ویدیویی و ورزشی محبوب هستند، ساخته می شوند. این مجسمه ها را معمولاً از پلاستیک، چوب، فلز، پارچه و سایر مواد می سازند. این وسیله در دهه 60 قرن بیستم ابداع شد.

اصطلاح اکشن فیگور، اولین بار در سال 1964 در ایالات متحده ابداع شد. از آنجا که این محصول از شخصیت های معروف ساخته شده است، طرفداران زیادی را در سنین مختلف مجذوب خود کرد. این امر تا آنجا پیش رفته است که برخی از مجموعه داران، اکنون در حال جمع آوری این مجسمه ها در مجموعه های خود هستند و حتی حاضرند برای داشتن آنها، هزینه ی زیادی بپردازند.

یکی از ویژگی های اکشن فیگور، متحرک بودن اجزای آن است. آنها همچنین از این مجسمه ها، به عنوان وسایل تزئینی استفاده می کنند. ویژگی دیگر این محصول، این است که محدود به گروه سنی یا جنس خاصی نیست و حتی بزرگسالان نیز مجذوب آن می شوند.

اما همچنین باید توجه داشت که فیگور مجسمه ای است، که اندام آن قابلیت حرکت ندارند، اما اکشن فیگور، توانایی حرکت را دارد.

در خرید اکشن فیگور چه مواردی را رعایت کنیم ؟

جنس اکشن فیگور، یکی از اولین مواردی است که هنگام خرید باید به آن دقت کنید. جنس، به طور مستقیم اثر زیادی بر کیفیت محصول می گذارد. همچنین، بسته به موادی که برای ساخت این مجسمه ها به کار رفته است، ممکن است قیمت محصول، ارزان یا گران باشد. به همین دلیل تأکید می شود که برای خرید یک محصول با کیفیت، توجه به جنس آن مهم است.

این مجسمه تنوع زیادی دارد. زیرا، این نوع شبیه سازی شده از افراد واقعی است. به همین دلیل هر شخصیت برجسته ای که وجود دارد، در قالب این مجسمه ها ساخته می شود. بنابراین قبل از خرید، بهتر است ابتدا شخصیت مورد علاقه خود را بشناسید. به عنوان مثال، شما ممکن است اکشن فیگور فوتبال را، به مدل بازیگر ترجیح دهید.

قابلیت شستشو، یکی از مواردی است که ممکن است هنگام خرید، خیلی مورد توجه قرار نگیرد. اما بهتر است مدل هایی را بخرید که قابلیت شستشو داشته باشند.

بعضی از مدل های اکشن فیگور، توانایی پخش صدا را دارند. صدا ممکن است، بخشی از مکالمه شخصیت باشد یا موسیقی مربوط به پس زمینه شخصیت باشد.
این مجسمه ها گروه سنی خاص ندارند. از کودکان گرفته تا افراد میانسال، همه ممکن است طرفدار این مجسمه ها باشند و آنها را دوست داشته باشند.

قبلا گفتیم که یک اکشن فیگور، توانایی حرکت اندامهای خود را دارد. به عنوان مثال، دست ها را می توان از مچ، آرنج یا شانه حرکت داد. یا می توانید پاهایش را تکان دهید و حتی سر این مجسمه ها را تکان داده و بچرخانید.

نمونه اکشن فیگور بتمن

 

محبوب ترین شخصیت اکشن فیگورها کدام یک هستند ؟

اکشن فیگورهای پرطرفدار عبارتند از: مرد عنکبوتی، جوکر، بتمن، ددپول، مرد آهنی، انتقام جویان، اونجرز، اسکورپین، استار ورز، بتن، بروسلی، باب اسفنجی، پلنگ سیاه، پسرجهنمی، پلیس آهنی، تاتوس و پانیشر به همراه شخصیت های فوتبالی و کشتی کج، که کودکان و نوجوانان طرفدار آن ها هستند و بین آن ها، محبوبیت خاصی دارند. پیشنهاد میکنیم برحسب علاقه یکی از این شخصیت های دوست داشتنی را انتخاب کنید.

انواع اکشن فیگور جذاب در طرح ها، مدل ها و شخصیت های گوناگون، در لیست زیر موجود است. بر اساس سلیقه، می توانید بهترین اکشن فیگور را از میان مدل های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. سهیل گفت:

    خیلی قشنگن . ممنون