لیستینا

خرید 37 مدل تخته اسکیت برد مبتدی و حرفه ای [پرفروش] و ارزان قیمت

اسکیت برد، ابزاری برای بازی و سرگرمی است، که به افراد در انجام حرکات نمایشی مختلف کمک می کند. این دستگاه از تخته ای تشکیل شده است که بر روی چهار چرخ قرار گرفته است. به این صورت که اسکیت باز، پای خود را برای حرکت دستگاه، حرکت می دهد، اسکیت سرعت می گیرد و شروع به حرکت می کند. پیشنهاد میکنیم برخی نکات مهم را در خرید این وسیله سرگرمی به خاطر داشته باشید.

اسکیت برد چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

اسکیت برد یک وسیله برای سرگرمی است، که برخی افراد، آن را در دسته ی ورزشی قرار می دهند. این دستگاه از یک تخته و چهار چرخ ساخته شده است. فردی که اسکیت باز است، باید بتواند تعادل خوبی در استفاده از این دستگاه داشته باشد. این امر با تکرار و تمرین، تا حدود زیادی محقق می شود. در این صورت، می توانید از این سرگرمی جذاب لذت ببرید. اسکیت برد، مانند اسکوتر برقی برای کودکان و نوجوانان جذاب و مهیج است. اگر می خواهید یک اسکیت برد بخرید، بهتر است ابتدا به نکات زیر توجه کنید.

در خرید اسکیت برد چه مواردی را رعایت کنیم ؟

اندازه ی اسکیت برد، اولین موردی است که باید هنگام خرید، در نظر بگیرید. بسیاری از افراد هنگام خرید این دستگاه، فقط به نام مارک ها و شرکت های تولید کننده ی آن دقت می کنند و به سایر مسائل توجه زیادی ندارند. اما در اصل باید به جنس و اندازه اسکیت برد توجه زیادی شود، زیرا می تواند تأثیر مستقیمی در میزان لذت شما از این سرگرمی داشته باشد. بیشتر تخته ها از چدن ساخته می شوند. اسکیت برد معمولاً برای انجام حرکات نمایشی استفاده می شود. به همین دلیل، لازم است جنس اسکیت بورد کاملا محکم و مقاوم باشد، تا هنگام پریدن یا انجام حرکات دیگر، شکسته نشود.

اگر می ‌خواهید یک تخته اسکیت مناسب و استاندارد بخرید، باید دستگاهی را تهیه کنید که بتوانند وزن زیادی را تحمل کند. اگر وزن سنگینی دارید، نمی توانید از تخته هایی که تحمل وزن کم را دارند، استفاده کنید. دلیل این امر این است که، تخته به سرعت در مناطق مختلف شکسته می شود و دیگر قابل استفاده نیست.

اسکیت بورد از دو قسمت تشکیل شده است. گفتیم که در ساخت این دستگاه علاوه بر تخته ، از چهار چرخ نیز استفاده می شود. بهتر است تخته هایی را بخرید که دارای چرخ های ژله ای باشند. به این ترتیب، دستگاه شما می تواند، به تغییرات حرکتی و ضربه های ناگهانی، به خوبی پاسخ دهد.

کلیپی از بهترین حرکات با اسکیت برد

 

نکات مهم و ضروری در خرید تخته اسکیت

گزینه دیگری که باید به آن توجه کنید، عرض تخته است در این صورت، شما به راحتی می توانید حرکات نمایشی مختلف را انجام دهید. این مورد باعث می شود تا از اسکیت برد خود بهتر و راحت تر استفاده کنید.

وقتی می خواهید از این دستگاه استفاده کنید، باید یکی از پاهای خود را به صورت عمودی روی تخته قرار دهید، سپس باید با پای دیگر، به زمین ضربه بزنید، به طوری که تخته را به جلو ببرید. البته این موضوع ارتباط چندانی با خرید این دستگاه ندارد و فقط به دلیل آشنایی بیشتر شما گفته شد.

بسته به اینکه این دستگاه از چه موادی ساخته شده، قیمت آن می تواند بسیار متفاوت باشد. البته بدون توجه به قیمت این دستگاه، بهتر است مدلی را انتخاب کنید که بتوانید حرکات نمایشی را انجام دهید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  1. سامان گفت:

    من خریدم عالیه . خیلی ممنون ازتون

نظرات بسته شده است !